Widok

Archiwum Gdyńskiego Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego

Dzień dobry,
wg danych znalezionych w sieci, archiwum GPBP teoretycznie przejęła firma Budimex. Nie jest to prawda, ale po kontakcie z nimi udało się uzyskać numer telefonu który doprowadził mnie do tego archiwum, a przynajmniej jego części (od roku 1979). W tej chwili poszukuję trochę starszych dokumentów, dokładnie z lat 1971 do 1979. Być może ktoś z Was, Waszych rodziców lub dziadków już szukał takich dokumentów (potrzebne do obliczenia emerytury) i znalazł miejsce, gdzie są one przechowywane. Byłbym wdzięczny za każdą informację.
Marcin H.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo prosze o tel. Który Pan ustalił
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam Serdecznie.
Czy udało się Panu ustalić gdzie znajduje się Archiwum z dokumentacją z lat od 71-79 ?? Mój Tata jest w podobnej sytuacji co Pan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie szukam informacji na temat archiwum GPBPlata 69 do 75 dziękuję za jakąkolwiek pomoc Krystyna A
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Składnica akt archet-nausea sp. z o.o , Aleja Generała Józefa Hallera 60 , 80-426 Gdańsk , telefon 691 261 661 od poniedziałku do czwartku w godz. 9-14 chyba że coś się zmieniło , kontakt e-mail archiwum.nausea@wp.pl .Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień dobry, czy można prosić o kontakt, pod którym udało się uzyskać informacje? Moi rodzice są w podobnej sytuacji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile za sprzątanie? (55 odpowiedzi)

Wiem, że taki watek się pojawiał kilka razy, ale dość dawno. Chciałbym wiedzieć, ile zapłacić za...

Praca w biedronce skierowania na badania (11 odpowiedzi)

Witam zostałam przyjęta do sklepu biedronka i dostałam skierowania na badania lekarskie do celów...

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

do góry