Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nie polecam wątek zamknięty nie dość, że na pizze czekaliśmy 2,5h to przyjechała spalona, sosy które...
~Nadii
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 czerwca 2018

Pub spoko, ale obsługa beznadziejna. Łysy gościu oszukuję wydając resztę. wątek zamknięty Ogólne pierwsze wrażenie pozytywne, ale niestety z upływem czasu zostało ono...
~Piotr
3

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 czerwca 2016

arena pub pizza wątek zamknięty super pizza,mogę jeść i jeść.Lokal ma sportowy,surowy wygląd ale atmosfera...
~bogna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 lutego 2018

super jedzenie wątek zamknięty bardzo smaczne jedzonko
~bogna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Pizza godna polecenia!!! wątek zamknięty Odkad zmienil sie wlasciciel wiele sie tutaj zmienilo, pizza dalej dobra jak...
~Jarek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 grudnia 2017

MASAKRA!!!! wątek zamknięty Żałuję, że zanim zamówiłam nie przeczytałam opinii!!! Koszmar, zero kontaktu,...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lipca 2017

Obsluga wątek zamknięty Jestem zdegustowany obsluga w pubie... Miejsce super ze sportowym klimatem...
~Grzegorz
4

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2014

Nie wiem jakim cudem się tam utrzymują. wątek zamknięty Pizza z giga opóźnieniem, lodowata. Oburzenie personelu na telefon z pytaniem...
~Krzychu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

Prawie 3 godziny czekania na pizzę! wątek zamknięty To jest absolutnie nie do zaakceptowania.
~Lee
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

PORAŻKA wątek zamknięty Zdecydowanie odradzam! Pizza zamawiana 19:12, o 21:15 wykonany telefon, aby...
~Karolina K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 czerwca 2017

Obsługa wątek zamknięty Jedzenie jest świetne lecz nie można powiedzieć tego o obsłudze dziewczyny za...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 czerwca 2017

Pycha:) wątek zamknięty Zamawiałam pizzę z dostawą do domu już dwukrotnie . Raz na grubym i raz na...
~Drasanes
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 czerwca 2016

Obsługa mało zainteresowana klientem wątek zamknięty Panienki z obsługi nie są zainteresowane klientami sprawiające wrażenie jakby...
~Smakosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2015

Ble.... wątek zamknięty Pizza dziwna w smaku, ciasto słabe - niesmaczne. Wielkość pizza woła o...
~Tomek
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

obsługa fatalana wątek zamknięty Pizza mega ale obsługa straszna.
~tizer
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Znudziło Ci zwykłe jadłoi? Polecam Arenę Pub pizzę!!!!! wątek zamknięty Pizzę dostałam przed oczekiwanym czasem, gorąca i pyszna, polecam, wiecej nic...
~Iwona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 czerwca 2015

Ble... wątek zamknięty zamówiłem pierwszy i ostatni raz. Pizza dziwna w smaku, ciasto słabiutkie -...
~Tomek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 maja 2015

Super miejsce i bardzo mila pani barmanka wątek zamknięty Bylem tu dzis pierwszy raz. Wjechalem przejezdzajac zeby cos zjesc. Pizza...
~michu
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 marca 2015

Bardzo dobra pizza wątek zamknięty W tym miejscu już kiedyś była dobra pizza. Potem zmieniali się właściciele....
~Marek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

Pizzeria wątek zamknięty Niedawno wpadlismy obejrzec mecz do pubu Arena i milo zaskoczyl nas fakt, ze...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry