Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aqua aerobic u Pani Yvette Dobroczek z Argonaut to super sprawa ...... wątek zamknięty Pomimo tego, że nie umiem pływać, a wręcz panicznie bałam się wody, za namową...
~Beata Maliszewska
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 stycznia 2009

JESTEM NA TAK, POLECAM wątek zamknięty Witam. Uczęszczam już od ponad roku na aqua aerobik w firmie Argonaut i...
~Mariola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 7 grudnia 2009

jaka sciema? wątek zamknięty Chyba to jakies nieporozumienie. Dla mnie zasady sa proste, a konwersacje...
~Piotr
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 grudnia 2009

Wielka ściema wątek zamknięty No cóż... bardzo chciałam zapisać się na aqua aerobic. Biuro czynne jest...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 listopada 2009

POLECAM!!! wątek zamknięty Na AQUAAEROBIC do Pani Yvetty zapisałam się, bo lekarz mi kazał ze względu na...
~Monika
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 4 listopada 2009

Jestem zauroczona ! :) wątek zamknięty Jestem wprost zauroczona zajęciami u Pani Iwetki. Byłam na razie raz ale będę...
~Alicja Mydlarska
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 25 października 2009

Aqua aerobik , SUPER ! wątek zamknięty Na zajęcia z Aqua Aerobicu dojeżdżam , aż z Przejazdowa. Jednak nie...
~Joanna Wiklińska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 października 2009

Dla mnie i moich koleżanek mega super. wątek zamknięty Chodzimy do pani Ivetki od lat całą PACZKĄ i będziemy dalej chodzić ja BÓG...
~Jolanta Waszkiewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 października 2009

Aquaerobic ,któregodługo szukałam. wątek zamknięty Uczęszczam na zajęcia z AQUA AREOBIC z Panią Yvettą. Jestem bardzo...
~Jolanta Dylewicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 1 października 2009

Moja Opinia wątek zamknięty Chodzę do Pani Iwetki na Aquaaerobic od 3 lat i jestem bardzo zadowolona....
~Cecylia Kowalewska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 26 czerwca 2009

POLECAM! wątek zamknięty Goraco polecam wszystkim Paniom zajęcia na Aquaaerobicu z Pania Yvettą! jak...
~Magda
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 czerwca 2009

Aqua aerobic wątek zamknięty Będąc stałą klientką Argonaut na dużym basenie, bacznie obserwuję (czasami...
~Anulla
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

naprawde jest fajnie wątek zamknięty jestem klientka od tego semestru wcześniej chodziłam do innych szkół na aqua...
~:)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 maja 2009

Gorąco polecam! wątek zamknięty Uczęszczałam przez kilka miesięcy na aqua aerobic do Pani Yvetty i jestem...
~Bożena
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 maja 2009

Aquaaerobic wątek zamknięty Polecam Paniom zajęcia z aerobicu, który doskonale wpływa na samopoczucie,...
~Anna
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 maja 2009

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Zajęca aqua aerobicu wybrałam na podstawie opinii na forach. Potwierdzam- te...
~Maria S.
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 maja 2009

Polecam wątek zamknięty Nie mogę nic innego powiedzieć, jak tylko, gorąco polecam. Pani Yvetta zawsze...
~Ania
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 maja 2009

Aquaaerobik wątek zamknięty W zasadzie byłam stałą klientką Argonauta. Zajęcia zawsze fachowo...
~J.T
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 7 maja 2009

profesjonalizm - PEŁEN! wątek zamknięty korzystałam z innych - tańszych firm i mam porównanie. Pani Yvetta jest...
~stała klientka :-)
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2009

Monika - opinia wątek zamknięty polecam wszystim. Zajecia z aqua aerobiku prowadzone sa bardzo dynamiczne....
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

40

wątków

do góry