Widok

Argonaut kurs nurkowania rewelacja

goraco polecam Profesjonalna nauka nurkowania Tomasz posiada ogromna wiedze ktora potrafi w prosty sposob przekazac zajecie prowadzone sa w milej atmswerze dopasowywane indiwidualnie do uczestnikow Kontakt klimat super Jeszcze raz goraco polecam
Moja ocena
Argonaut kategoria: Nurkowanie
oferta: 6
 
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 45 nie zgadzam się z tą opinią 30
W Centrum Nurkowym Argonaut , prowadzonym przez Pana Tomasza Dobroczek instruktora i trenera nurkowania PADI i IANTD , pływania......, ukończyłem podstawowy kurs nurkowania OWD-Open Water Diver .Co mogę powiedzieć : profesjonalizm , ogromna wiedza i doświadczenie oraz super podejście do kursanta Pana Tomasza i co najważniejsze małe kameralne grupy kursantów , a nie jak mój znajomy ukończył kurs w pobliskim Gdańskim Centrum w grupach 15 osobowych , gdzie kursy i instruktorzy są nastawieni na komercję ( kasa , pair i przyklejony uśmiech , pseudo profesjonalizm....).Instruktor pomagał również w doborze sprzętu nurkowego.Jestem zachwycony z umiejętności nurkowych , których nauczył mnie Pan Tomek.Zapisałem się na wyjazd do Egiptu , gdzie zastosuję swą wiedzę i umiejętności nurkowe zdobyte w ARGONAUT. Polecam i zgadzam się z pozytywnymi opiniami , i mogę to potwierdzić na własnym żywym przykładzie.Widzę iż nie tylko ja tak twierdzę. Czytając opinię widzę zależność , iż osoby które zapisały się na zajęcia aqua aerobicu, nauki pływania, basen ,kursy nurkowania , pierszej pomocy.... są zadowolone, a nie zadowoleni są osoby , którym nie udało się dostać na zajęcia prowadzone przez Argonaut.
popieram tę opinię 34 nie zgadzam się z tą opinią 30
Dokładnie 15 lat temu rozpoczęła sie moja przygoda z Argonautem. Najpierw Pan Tomek nauczył mnie pływać a następnie gdy miałem 10 lat umożliwił mi rozpoczęcie przygody z nurkowaniem. Całe życie pływałem u Pana Tomka oraz przechodziłem przez najrozmaitsze szkolenia nurkowe. Nadal będę szkolił się w Argonaucie ponieważ widzę ile się nauczyłem pod okiem Pana Tomka i mogę porównać siebie i innych nurków uczących się w innych szkołach, którzy robią kardynalne błędy pod wodą i narażają życie swoje i innych. Czuję sie pod wodą pewnie i bezpiecznie. Dzięki temu wszystkiemu udało mi się zrobić papiery ratownika WOPR i dobrze wykonywać swój obowiązek. Gorąco polecam!!
popieram tę opinię 43 nie zgadzam się z tą opinią 30
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 29
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 22
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry