Jestem kobietą w średnim wieku, którą życie zmusiło do zrobienia prawa jazdy. Nigdy nie chciałam jeździć jako kierowca. Siedząc za kierownicą robiło mi się słabo, niedobrze. Nawet teraz nie jest to moja ulubiona czynność. Ale jak mus, to mus. Na szczęście trafiłam do bardzo dobrej szkoły jazdy ze świetnymi instruktorami. Z racji wieku zdecydowałam się na automat. I to był strzał w dziesiątkę. Jazda bez obawy o to, że autko się stoczy, czy zgaśnie w trakcie jazdy. Po prostu komfort jazdy. Instruktor Wojtek godny polecenia. Widać, że zależy Jemu na tym, by kursant się nauczył jeździć i zdał egzamin. Najlepiej za pierwszym razem. Jest wymagający, do znudzenia powtarza zasady jazdy, sprawdza wiedzę teoretyczną i udziela praktycznych wskazówek. Potrafi ocenić umiejętności kursanta i wie, kiedy jest gotowy na przystąpienie do egzaminu. Trzeba Jego posłuchać i z pokorą przyjąć każdą uwagę, która jest naprawdę bardzo cenna. Wojtku, jeszcze raz bardzo Ci dziękuję. Jeździłam również z Panem Romanem, oazą spokoju i opanowania a tuż przed egzaminem z Panią Agatą, która dołożyła jeszcze kilka praktycznych wskazówek. Efekt - egz. zdany za pierwszym razem. Polecam wszystkim niezdecydowanym.