Widok

Arkadiusz B. - opinia

Przede wszystkim ogromne podziękowania dla Pana Jakuba Nowaczka za pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Życzyłbym każdemu z nas, takiego uczciwego i konkretnego pośrednika w naszych interesach. Warte podkreślenia jest , że próbowało ze mną podpisać umowę kilku pośredników i na żadnego się nie zdecydowałem. Z Panem Jakubem wystarczyło kilka minut rozmowy bym nie miął wątpliwości. Mieszkanie moje bez problemu zostało sprzedane za bardzo satysfakcjonującą mnie cenę a cała transakcja łącznie z formalnościami była załatwiona przez Pana Jakuba. Ja miałem się tylko stawiać na umówione spotkania typu Notariusz. Pełen profesjonalizm, super podejście i traktowanie klienta nie przez pryzmat zarobienia na nim lecz przede wszystkim jego interesów. Bardzo duża rzadkość w dzisiejszym świecie , zwłaszcza jeżeli chodzi o pieniądze. Podsumowując, chcesz dobrze sprzedać mieszkanie , dom? Skontaktuj się z Jakubem Nowaczkiem z Artflat :) Pozdrawiam !
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Panie Arku, chciałbym bardzo podziękować, za zaufanie które otrzymałem od Pana przy sprzedaży, oraz za możliwość wykazania się w negocjacjach. Cieszę się, że utwierdził mnie Pan w przekonaniu, że warto działać z przede wszystkim myślą o kliencie, a pozostałe elementy zrzucić na drugi tor. Mam nadzieję, że będziemy mieli kiedyś szansę ponownej współpracy. Serdecznie pozdrawiam !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry