Art-DeLuxe

Malarstwo artystyczne

Gdańsk, Czeremchowa 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Portrety. wątek zamknięty Wspólpracowałam z Pani Domnika już wiele razy mam do niej ogromny szacunek za...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 stycznia 2014

Justyna - opinia wątek zamknięty Polecam uslugi Pani Dominiki. Portret wykonany jest perfekcyjnie. Mam...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Rewelacja! wątek zamknięty Prawdziwa Artystka! Oprócz tego, że portret narysowany fantastycznie, to...
~qaz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2013

Cudowny portret ślubny! wątek zamknięty Jestem zauroczona portretem:)efekt jest powalający, obraz był prezentem dla...
~magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lutego 2013

Sylwia - opinia wątek zamknięty Piękny portret ślubny Obraz ślubny narysowany przez Panią artystkę...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

polecam i pozdrawiam wątek zamknięty Bardzo gorąco chciałam podziękować Pani Dominice za karakature narysowaną na...
~nadia majchrzak
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

POLECAM :) wątek zamknięty Chciałam podziękować Pani Dominica raz jeszcze za wykonany portret mojej...
~Dominika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Są poprostu świetne wątek zamknięty Uważam że portrety Pani Dominiki są godne polecenia.Jej obrazy są tak piękne...
~Kika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 maja 2011

Przepiekne az wzruszajace. wątek zamknięty Portrety Pani Dominiki naprawde sa godne polecenia.Ja osobiscie u Pani...
~KG
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 maja 2011

portret dziecka wątek zamknięty Zamówiony portret dziecka na chrzest wyszedł bardzo realnie. Rodzice bardzo...
~Marek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2011

portret wątek zamknięty Poprosiłam Panią Dominikę o wykonanie portretu rocznicowego moich rodziców....
~Martyna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 marca 2011

Portret wątek zamknięty Dziękuję bardzo Pani Dominice za pięknie wykonany i w ciekawy sposób ujęty...
~Dominika Gwarys-Wiśnik
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 16 stycznia 2011

Beata - opinia wątek zamknięty Zamówiłam u Pani Dominiki dwa portrety (rodziców i teściów) i sa naprawdę...
~Beata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 lipca 2010

Wiiielkii POZYTYW !! wątek zamknięty Zamówiłam Portret na Urodziny przyjaciółki, Jestem baardzo zadowolona....
~KoraLinaa
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 lipca 2010

Bardzo polecam! wątek zamknięty Obraz rocznicowy,który zamówiłam, a który wykonała Pani Dominika jest...
~Renata
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16

postów

15

wątków

do góry