Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kinga i Robert - opinia Polecamy Art.Studio Rumia. Firma rzetelna, w pełni profesjonalna i godna...
~Kinga i Robert
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 sierpnia 2022

Natalia - opinia Najlepsza ekipa z jaka kiedykolwiek miałam odczynienia! Solidna, dokładna,...
~Natalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2022

Ola Małachwiej - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecamy każdemu, komu zależy na jakości wykonania, profesjonalnej...
~Ola Małachwiej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Tomasz - opinia wątek zamknięty Polecam. Pełen profesjonalizm. Doskonały kontakt. Nienaganne wykonanie.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 stycznia 2022

Grzegorz - opinia wątek zamknięty Kontakt i wybór firmy ArtStudio z Rumii do realizacji zabudowy aneksu...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 kwietnia 2021

Anna Gawron - opinia wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie. Miła, bardzo dbająca o klienta, kompetentna....
~Anna Gawron
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 stycznia 2021

Szymon Janiszewski - opinia wątek zamknięty Obsługa i doradztwo bardzo profesjonalne w zakresie projektu jak i...
~Szymon Janiszewski
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 czerwca 2020

Dominika Baran - opinia wątek zamknięty Wszystko ok, miejsce godne polecenia jeśli ktoś ceni sobie jakość
~Dominika Baran
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 czerwca 2020

Luiza - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim Art. Studio. Profesjonalne podejście do klienta, pełne...
~Luiza
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 marca 2020

Słowik Marek - opinia wątek zamknięty Posiadam kuchnie wykonaną przez art.studio od 4 lat, po tym czasie mogę w...
~Słowik Marek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 grudnia 2019

Kuchnia Banino wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni! Od samego początku czuliśmy ze współpraca z art...
~Klaudyna B
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 października 2019

Solidne i profesjonalne wykonanie oraz obługa wątek zamknięty Meble do kuchni i zabudowa zaprojektowana i wykonana z najwyższa starannością...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 2 sierpnia 2019

Ewa Dzikowicka - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam firmę Art.Studio jest to już trzeci projekt kuchni wykonany...
~Ewa Dzikowicka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

Kuchnia Leźno wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z każdego etapu współpracy z Art Studio. Od...
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 czerwca 2018

Tylko ArtStudio wątek zamknięty Jestem świeżo po montażu mojej wymarzonej kuchni, który trwał tylko dwa dni....
~Edyta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 maja 2018

Rewelacja polecam!! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy marzą o pięknej kuchni, perfekcyjnym wykonaniu w...
~Gosia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 marca 2018

Solidna firma- Polecam wątek zamknięty Witam Trafiłam do Art.studio z polecenia; robili meble koleżance z pracy już...
~Ania0
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Art Sudio - polecam wątek zamknięty Korzystałam z usług Art Studia przy zabudowie kuchni oraz łazienki....
~Joanna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Art Studio Rumia wątek zamknięty Firmę Art Studio Rumia polecam bezdyskusyjnie.Terminowość,profesjonalizm,...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 lipca 2017

Art.Studio - bardzo polecam! wątek zamknięty Art.Studio - producent mebli to firma godna polecenia, bardzo rzetelna....
~Halina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 grudnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry