ArtDentico

Stomatolodzy Protetycy

Gdynia, Batalionów Chłopskich 26

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
MartaD - opinia wątek zamknięty Fantastyczny gabinet, żałuje, że nie znałam go wcześniej. Nigdy wcześniej nie...
~MartaD
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 stycznia 2022

Maria - opinia wątek zamknięty Głownie tzreba zaznaczyc kobiecą rękę i starannośc albo nawet precyzje...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 maja 2021

ViolaK - opinia wątek zamknięty przesympatyczne Panie a leczenie na bardzo dobrym poziomie. nic nie boli...
~ViolaK
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 marca 2021

BożenaP - opinia wątek zamknięty bardzo podoba mi sie podejscie do pacjenta w artdentico. jest miła atmosfera,...
~BożenaP
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 listopada 2020

Marek - opinia wątek zamknięty Polecam wszystkim :-) Pomoc + plan leczenia, jestem bardzo zadowolony i...
~Marek
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Danuta - opinia wątek zamknięty Polecam w 100%! U dwóch poprzednich stomatologów, u których byłam żaden mi...
~Danuta
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 9 września 2020

Zadowolona pacjentka :) wątek zamknięty Jestem pacjentką dr Rakowskiej. Pani doktor to wspaniały lekarz i człowiek....
~Katarzyna R
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 grudnia 2013

Polecam gabinet ArtDentico wątek zamknięty Szczerze polecam gabinet dentystyczny Art Dentico.Nie tylko cenię sobie...
~Monika
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

ZDECYDOWANIE POLECAM wątek zamknięty Wizyta w tym gabinecie to czysta przyjemność. Mimo sporego stresu, który mi...
~zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

POLECAM POLECAM POLECAM wątek zamknięty Wizyty u dr Mai to sama przyjemność. A wiem co piszę, bo spędziłam tam sporo...
~D.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2012

Stały Klient wątek zamknięty Kobieta przywiązuje się do fryzjera, ginekologa i...dentysty. "Moim dentystą"...
~Agnieszka Z.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lutego 2012

Gabinet na piątkę wątek zamknięty Do gabinetu trafiłam w piątkowy wieczór z bólem zęba i tylko pani doktor...
~Ula S.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 stycznia 2012

Gorąco polecam wątek zamknięty Wspaniali fachowcy. Leczyłem się już w wielu gabinetach w Polsce i za granicą...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 grudnia 2011

Szału nie ma wątek zamknięty Miałam leczone 4 zęby w tym 3 krotnie były małe niedociągnięcia, trzeba było...
~kocio
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 listopada 2011

najlepszy gabinet w jakim byłam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Dr Agnieszki, zawsze miła, uśmiechnięta i...
~Bardzo zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2011

Doskonała i profesjonalna obsługa. wątek zamknięty Muszę powiedzieć, że po odwiedzinach w wielu gabinetach lekarskich, nareszcie...
~Dorota J
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2011

Miło ,profesjonalnie delikatnie wątek zamknięty To jedyny gabinet w którym zadawane są mi pytania i udzielane rzczowe...
~m.k
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 lutego 2011

ekstra wątek zamknięty super. bez bólu, miła atmosfera. Co za ulga trafić na fachowców. Każda...
~Mirka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 września 2009

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Jest to trzeci gabinet do którego trafilam w ostatnim czasie, w...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2009

Warto skorzystać - POLECAM !!! wątek zamknięty Niedawno skorzystałam z usług tego gabinetu. Jestem bardzo mile zaskoczona...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 13 września 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

26

wątków

do góry