1. Nienależyta znajomość tematu, umowa przedwstępna sporządzona z błędami.

2. Jakość komunikacji, czasami lekko powyżej poziomu piaskownicy - do momentu odkrycia błędów w umowie przedwstępnej. Młody agent z małym doświadczeniem wyznaczony do obsługi transakcji.

3. Opór mimo inicjalnych zapewnień, iż to żaden problem przed zmianą notariusza na innego niż polecony przez agencję.

4. Dostarczenie skanów dokumentów na ostatnią chwilę do notariusza (przy czasie umowy przedwstępnej = czas na zorganizowanie dokumentów > 8 tygodni) - uniemożliwiło mi to zapoznanie się ze szkicem umowy wcześniej. Sam szkic robiony na szybko również zawierał błędy.

5. Jako kupujący otrzymałem do podpisania jedynie oświadczenie z biurem Partner z kwotą 1% brutto wynagrodzenia. Nie była to umowa pośrednictwa. Nie przedstawiono mi też kopi dokumentu ubezpieczenia OC. Finalnie fakturę za usługi otrzymałem nie z biura Partner a z prywatnej jednoosobowej działalności pośrednika. Przy wniosku o korektę faktury zostałem zignorowany. Moim zdaniem brak profesjonalizmu. Ponadto pośrednik pobierał jednocześnie prowizję od sprzedającego, co moim zdaniem utrudniło mi uzyskanie korzystniejszej ceny.