Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Kuba Nowicki - opinia Duża pomoc przy zakupie działki co jest naprawdę trudnym wyzwaniem. Ale...
~Kuba Nowicki
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Paulina - opinia Udało mi się z tym biurem nieruchomości kupić mieszkanie. Bez jakichkolwiek...
~Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 czerwca 2022

Amelia K. - opinia Miłe ale i profesjonalne podejście do współpracy. Oferty nieruchomości bardzo...
~Amelia K.
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 czerwca 2022

Kajetan Baran - opinia Pozytywnie i miło oceniam współpracę z tym biurem nieruchomości która miałam...
~Kajetan Baran
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2022

Alek M - opinia Super. Kupiłem mieszkanie za pośrednictwem tego biura nieruchomości i...
~Alek M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 czerwca 2022

Borys - opinia Bardzo dobre biuro nieruchomości z doświadczonymi doradcami. Mimo mojej dosyć...
~Borys
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 czerwca 2022

Eryk Sz. - opinia Duża pomoc przy zakupie nieruchomości. Opiekun bardzo profesjonalnie...
~Eryk Sz.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 czerwca 2022

Michalina - opinia Najlepsze biuro nieruchomości na jakie mogłam trafić! Bardzo bardzo jestem...
~Michalina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2022

Grzegorz Majewski - opinia Profesjonalne biuro z którym współpracę oceniam bardzo pozytywnie....
~Grzegorz Majewski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 maja 2022

Julia P. - opinia Bardzo dobrze wyszłam na współpracy z tym biurem nieruchomości bo ostatecznie...
~Julia P.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 maja 2022

Justyna - opinia Zdecydowanie polecam Biuro Nieruchomości Partner za fachowe i indywidualne...
~Justyna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 maja 2022

Marcin Nowis - opinia wątek zamknięty Fajne oferty i fachowi doradcy. Widać, że interesują i pasjonują się tematyką...
~Marcin Nowis
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 marca 2022

MalwinaJ - opinia wątek zamknięty Świetne profesjonalne biuro nieruchomości, gdzie agenci skupiają się na...
~MalwinaJ
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 marca 2022

Adrian Sz. - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre podejście do klienta - widać i czuć że jest on na pierwszym...
~Adrian Sz.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 marca 2022

Alina Król - opinia wątek zamknięty Bardzo bardzo polecam to biuro nieruchomości. Nieoceniona pomoc przy wyborze...
~Alina Król
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 marca 2022

Zofia Lasecka - opinia wątek zamknięty Polecam serdecznie , nasz doradca pomógł z dokumentami i innymi...
~Zofia Lasecka
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 marca 2022

Andrzej - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam. Rzeczowa rozmowa i jasno przedstawione warunki. Dostalem...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Magdalena90 - opinia wątek zamknięty Pomogli mi korzystnie sprzedać mieszkanie za uczciwą prowizje. Ciesze się, że...
~Magdalena90
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 28 lutego 2022

Łucja - opinia wątek zamknięty Świetne biuro nieruchomości. Bałam się wszelkich zawiłości prawnych, nie...
~Łucja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 9 lutego 2022

Barbara - opinia wątek zamknięty Polecam. Będąc na zakupie mieszkania warto się do nich zwrócić
~Barbara
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lutego 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry