Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
zdecydowanie polecam wątek zamknięty Jestem pacjentem leczonym kompleksowo przez kilka lat. Jako jedyny stomatolog...
~Irek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lipca 2010

Gorąco polecam wątek zamknięty Życzę wszystkim aby spotkali się z namowa skorzystania z usług tak...
~Dariusz Wysocki
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 maja 2010

polecam wątek zamknięty Bardzo polecam osobom dorosłym oraz osobom które mają dzieci. Długo szukałam...
~misia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 maja 2010

Absolutnie godne polecenia wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, wysoka jakość, miła atmosfera. Ale najważniejsza jest...
~Paweł Rutkowski
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 marca 2010

Profesjonalizm na każdym kroku. wątek zamknięty U pani Agnieszki widać profesjonalne podejście na każdym kroku: od diagnozy,...
~Rafał Sopot
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 1 stycznia 2010

warte polecenia! wątek zamknięty Przede wszystkim bardzo bardzo wysoka jakość leczenia. Niezwykle przyjazne i...
~Igor Sawicki
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 23 grudnia 2009

ŚWIETNY GABINET DENTYSTYCZNY wątek zamknięty niesamowicie profesjonalny gabinet dentystyczny absolutnie godny polecenia ;...
~W.Kawczyński
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 listopada 2009

Polecam wątek zamknięty Dr Misiejuk jest miłą, ambitną osobą, która profesjonalnie podchodzi do...
~Zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 listopada 2009

Leczenie kanałowe na jednej wizycie! Dla mnie rewelacja!!!! wątek zamknięty Miałam leczony ząb kanałowo i jak wszystkim wiadomo nie jest to...
~E. Łączek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 30 października 2009

E.Damulewicz - opinia wątek zamknięty Świetna jakość usług. Gabinet i obsługa na najwyższym poziomie. Świetne...
~E.Damulewicz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 27 października 2009

Szczeże polecam!!! wątek zamknięty Lekarz miły i kompetentny. Gabinet profesjonalnie wyposażony,na równi z...
~A.Torbiński
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 października 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
104

postów

51

wątków

do góry