Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Michał - opinia wątek zamknięty Najlepsza klinika w jakiej byłem.
~Michał
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 marca 2020

Duże ale... wątek zamknięty Jakość sprzętu i wykonania bardzo wysoka. Największe zastrzeżenia i...
~Mona
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Zadowolona stała klientka wątek zamknięty Profesjonalizm w pełnym znaczeniu.
~Zadowolona stała klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 marca 2019

profesjonalizm wątek zamknięty Wspaniała i profesjonalna dr Agnieszka Misiejuk, radzi sobie z najbardziej...
~Danusia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Klinika Stomatologiczna ARTDENT Do Zadań Specjalnych wątek zamknięty Przez wiele lat stroniłem od gabinetów stomatologicznych. Od dziecka miałem...
~Piotr
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 czerwca 2018

Światowa technika wątek zamknięty Jestem prawie 20 lat pacjentką doktor Agnieszki Misiejuk. Największy...
~Anna Maria Dahlberg
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

(...)za wszystko liczy jak za zboże. wątek zamknięty Nie polecam tej dentystki , gdyz dla niej liczy sie tylo pieniadz. Miala byc...
~Karolina
7

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

NAJLEPSZA KLINIKA DENTYSTYCZNA W POLSCE wątek zamknięty Pani Agnieszka Misiejuk jest rewelacyjną dentystką, jestem jej pacjentką od 6...
~Lucyna
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Znalazłam się przypadkiem. Poprosiłam o konsultacje w sprawie aparatu...
~Weronika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Masz problemy dentystyczne to odwiedz to ArtDent wątek zamknięty Goraco polecam...wspaniali specjalisci a Pani Agnieszka Gliniecka -...
~Agnieszka Milkowska
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 września 2015

~TERMINATOR
12

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2011

Gabinet na szóstkę! wątek zamknięty Do gabinetu pani doktor Misiejuk trafiłam przypadkiem - akurat ukruszyła mi...
~Basia
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 grudnia 2014

polecam wątek zamknięty chcialabym wyrazic wdziecznosc za profesjonalizm p. Misiejuk. Mam na mysli...
~Ania M.
4

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Polecam Bardzo Karzdemu polecam polecam wątek zamknięty Artdent Najlepszy Wszystkim, którzy się boją dentysty polecam panią Doktor...
~Michał A
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 grudnia 2014

DLA TYCH, KTÓRZY SIĘ BOJĄ :) wątek zamknięty Leczę się u Pani dr A.Misiejuk już ładnych kilka lat. Pierwsza wizyta była...
~Ewa Łączek
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2011

POLECAM wątek zamknięty Wszystkim, którzy się boją dentysty. Na pierwszej wizycie po latach...
~Patrycja
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2014

Najlepszy gabinet wątek zamknięty Moje wieloletnie doświadczenia stomatologiczne pozwalają z przekonaniem...
~Joanna Kliszcz
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty U Doktor Misiejuk leczę się już od lat, i przyznam że paradoksalnie odkąd...
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 stycznia 2014

POLECAM wątek zamknięty Korzystałem z usług gabinetów stomatologicznych w Gdyni w centrum, później w...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 listopada 2013

Świetny gabinet wątek zamknięty Nigdy nie miałem do czynienia z bardziej profesjonalną i miłą obsługą...
~Paweł
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
104

postów

51

wątków

do góry