Widok

(...)za wszystko liczy jak za zboże.

Nie polecam tej dentystki , gdyz dla niej liczy sie tylo pieniadz. Miala byc zalozona koronka na dwojke gdyz byl to zab martwy i caly siny ale pani dentystka wymyslila sobie ze nie trzeba koronki , bo mozna go wybielic od srodka. Niestety efekt byl taki ze zaplacilam krocie a zab byl caly czas siny .Wrocilam do niej po paru dniach i w ramach gwarancji poprawila mi ten zab i jest lepiej , a pozniej dentystka powiedziala ze w przyszlosci i tak trzeba zalozyc koronke bo zab bedzie sinial bardziej.hmm wiec za co ja zaplacilam , to kpina!!!!! Malo tego w tym samym czasie plombowala mi 3 zeby i 3 razy policzyla sobie za znieczulenie normalnie szok i hamstwo . Cala obsluga lacznie z dentystka probuja byc sztucznie mile ale to tylko przykrywka zeby wyciagnac wiecej pieniedzy. pozdrawiam
Moja ocena
obsługa: -
 
jakość usług: -
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: -
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: -
 
0.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam sie z Pania! a wszystko żeby wyłudzić jak najwiecej kasy! a personel jest zastraszany przez doktorke i bedzie sztucznie mily dla swietego spokoju. zenada
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pani Karolino,
Postanowilam odpowiedzic na Pani niesprawiedliwa ocene i oburzajacy komentarz na temat nie tylko Pani Dentystki - Agnieszk jak rowniez calego personelu.
Jesli Pani cos nie odpowiadalo to nalezalo to omowic z Pania Doctor i jestem przekonana ze napewno by skorygowala jakiekolwiek Pani zastrzezenia. Jestem pacjentka ArtDent od przeszlo 3 lat i Pani Doctor nie tylko mi wyciagnela 3 poplatane roots ktore w Nowym Jorku (na Park Avenue jest ten office czyli za same miejsce placi sie naprawde bardzo duzo) nikt nie byl w stanie to zrobic. Nawet moj Dentysta z Nowego Jorku (ktorego mam przez ostatnie 30 lat i jest bardzo dobry) podziwial prace ktora wykonala Pani Doctor Agnieszka. Nie chce wspominac o wszystkich innych zabiegach ktore zostaly wykonane w tym miejscu na najwyzszym poziomie.
Nie mam slow uznania dla Pani higienistki Agnieszki Glinickiej ktora w mojej opinii jest najlepsza higienistka na Swiecie!! Moge to uczciwie powiedziec majac porownanie z bardzo duza iloscia higienistek ktore mialam przez te wszystkie lata (chodzilam 3 razy rocznie na czyszczenie zebow do tego samego officu).
Co do cen...moze powinna sie Pani zastanowic dlaczego tak duzo osob z UE oraz USA przyjezdza do Polski aby wykonac wszystkie zabiegi nie mowiac juz o tym ze wyposazenie ArtDent jest naprawde na najwyzszym i najnowszym poziomie technologii.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
Ale jaja , światowo się zrobiło :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hahaha.. Doctor :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
i roots:):)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1


Ceny horror, poziom leczenia mierny, podstawowe sprawy jak borowanie i znieczulenie niezwykle bolesne, bo sprzet jest tylko wizualnie ok., a na prawde jest to sredniowiecze. Personel niemily oplacany z duzym opoznieniem , a wszystko kreci sie na milionowych kredytach.

nie polecam Artdent i p. Misiejuk
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Panie Braun, nie miałam okazji Pana niestety leczyć. Nie mam takiej osoby w bazie pacjentów ale dziękuję za wypowiedź. Sprzęt za miliony średniowieczny itp. ?Borowanie i znieczulenie bolesne? Niestety Pan tym razem nie trafił. Moim bowiem priorytetem jest praca w mikroskopie na najlepszym sprzęcie (Zeiss) oraz bezboleśnie. W jakim celu Pan się negatywnie o mnie wypowiada skoro nigdy Pan nie korzystał z moich usług? Proszę podać swoje prawdziwe imię i nazwisko.
Ceny nasze są dostępne na stronie http://www.artdent-sopot.pl i nie odbiegają znacząco od innych klinik na tym samym poziomie. Myślę, że zawsze można znaleźć coś taniej, wybór zawsze należy do pacjenta.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry