Widok

SĄ LEPSI I TAŃSI DENTYŚCI Z LEPSZYMI GABINETAMI I SPRZĘTEM

PANI MISIEJUK NIE JEST IDEAŁEM.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 1

SĄ LEPSI I TAŃSI DENTYŚCI Z LEPSZYMI GABINETAMI I SPRZĘTEM

I JEST BARDZO DROGA /OK. 50 DO 100 PROC. W PORÓWNANIU Z INNYMI GABINETAMI ./.JUŻ PIERWSZA WIZYTA I OGLĘDZINY TO 100 ZŁ.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 1
ANI NIE JEST ŚWIĘTĄ
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 2
ceny z kosmosu, diagnoza naciągana byle znaleźć dużo dziur-co za tym idzie kasa, ceny nie jasne - po fakcie dowiadujesz się że leczenie kanałowe to 2500 zł za ząb!
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 1
I TE PRAWIE 30 POZYTYWÓW MOCNO ZALATUJĄCYCH KUPIONYMI, BO 1.NIEKTÓRE BEZNADZIEJNIE SFORMUŁOWANE W STYLU PRZENAJMILSZA PANI DOKTÓR, PRZENAJMILSZY PERSONEL
2. ANI JEDNEJ OPINII NEGATYWNEJ GDYŻ KAŻDA TAKOWA LĄDUJE NAJPIERW U PANI MISIEJUK , JEJ AUTOR OTRZYMUJE NA MAILA OD NIEJ PRZEMĄDRZAŁĄ ODPOWIEDŻ ,DO KTÓREJ TRZEBA SIĘ USTOSUNKOWAĆ I TO ONA DECYDUJE CZY TO WSZYSTKO UPUBLICZNIĆ NA FORUM.
3.INNE GABINETY NIE MAJĄ ANI JEDNEJ OPINII LUB Z TRUDEM KILKA CHOĆ FUNKCJONUĄ Z PEWNOŚCIĄ DŁUŻEJ NIŻ P. MISIEJUK OD RAPTEM 2 LAT.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dla tych co nie wierzą:
ad.1- Na szczęście nie muszę posuwać się do stosowania takich metod.Ile jest według Pani warta taka opinia?Można za pieniądze kupić czyjeś emocje związane z efektami leczenia?Jedne Panie otrzymują kwiaty a drugie pochlebne recenzje.Bardzo dziękuję wszystkim pacjentom za te opinie,są one dla mnie bezcenne.
ad.2 Niestety to nie ja o tym decyduję,ale to prawda,że należy się ustosunkować do negatywnych opinii,zwłaszcza jeżeli autor jest anonimowy.Decyzję o publikacji opinii podejmuje moderator.
Ad.3 Funkcjonuję na rynku w Sopocie od 8 lat.Pewnie inni otrzymują kwiaty lub dobry koniak:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 34
Szanowny kliencie,
Życzyłabym sobie takich cen za leczenie kanałowe o jakich Pan pisze oraz klientów z taką ilością "dziur"jaką Pan sugeruje.Nie musiałabym pracować więcej niż 2 godz. dziennie! Nie stosuję metod o jakich Pan pisze.To pacjent decyduje czy leczy te "dziury" czy nie,ja je tylko mu pokazuję,np.w lusterku czy kamerze wewnątrzustnej.Jak można się dowiedzieć o kosztach po fakcie leczenia skoro omawiam z pacjentami koszty zanim leczenie kanałowe zaplanuję?Dziwi mnie fakt,że Pan nie był zainteresowany kosztami zanim się Pan zdecydował na leczenie ,które w przypadku zęba trzonowego trwa ok.2 godz.
Jeśli Pan uważa,że diagnoza była naciągnięta,to proszę pamiętać ,że nieszczelna plomba= ból zęba=leczenie kanałowe=wysokie koszty leczenia.Skoro według Pana zarabiam 2500zł za leczenie kanałowe,to czy w tych okolicznościach zależałoby mi na wymianie Pańskich plomb czy raczej na leczeniu kanałowym?
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 31
Moze nie az tyle za leczenie kanalowe , ale faktycznie rachunek jest strasznie dziwny i ciezki do zrozumienia . Leczenie kanalowe na rachunku jest w kilku podpunktach o co chodzi??? Cos tam 200 zl potem nastepne cos znowu 200 za jakies czyszczenie znowu 100 ,potem znowu cos tam 80zl i tak dalej... Jakby nie mozna bylo napisac raz, ze czyszczenie kanalowe jednego zeba to powiedzmy 500 zl i tyle i wiem o co chodzi , a nie jakies dziwne podpunkty ,w ktorych sie podbija cene i faktycznie wychodzi drogo Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprostowanie do tej wypowiedzi:
wizyta pierwsza kosztuje u mnie tylko 80 zł i trwa od 30 do 45 min.Albo Pan skłamał na forum albo nie pamięta ile zapłacił.Analizuję z pacjentem całą jamę ustną a nie tylko zęby i omawiam dokładnie cały plan leczenia krok po kroku łącznie z kosztami.
Jeśli jestem droższa o 50 lub 100% znaczy to,że inni dentyści badają za 40 zł lub bezpłatnie,czego nie wykluczam.Ale czy ja osobiście bym zaufała diagnozie lekarskiej postawionej w 10 min. i bezpłatnie? Raczej nie...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 31
Szanowny Panie,

Nie jestem ideałem i bardzo się z tego powodu cieszę.Idealne osoby nie troszczą się o dobro drugiej osoby,są zapatrzone w siebie, nie potrafią pomagać ludziom.Ja po prostu staram się wykonywać swoją pracę najlepiej jak potrafię.Cieszę się ,że Pan widzi we mnie po prostu człowieka...a nie ideał.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 33
Witam, Pani Agnieszko, proszę się nie przejmować negatywnymi opiniami, takie jest niestety prawo internetu. Ja osobiście jestem zadowolona z personalnego podejścia do pacjenta, nigdy nie czułam się anonimowo, ani moje zęby. Na pierwszej wizycie trwającej ok 45min, zrobiono mi tak dokładny przegląd i plan leczenia jakiego nigdy nie miałam, chodziłam wcześniej regularnie do stomatologa i nawet nie przypuszczałam, że aż tyle zębów potrzebuje leczenia. Wytłumaczono mi dokładnie, który ząb po zębie należy leczyć, w jakim stopniu są zainfekowane przez próchnicę. Dla potwierdzenia kazano zrobić zdjęcie pantomograficzne, które ukazało ostatecznie jaki ząb wymaga natychmiastowej interwencji. Pani doktor była zdziwiona, że wcześniej nikt nie powiedział mi że mam w tym zębie próchnicę. Pokazano mi na własne oczy po otworzeniu zęba w jakim fatalnym jest stanie, zostałam poinformowana, że może wymagać leczenia kanałowego, na szczęście Pani doktor zaryzykowała i wyleczyła ząb bez leczenia kanałowego, zakładając plombę (lekarstwo- bo się nie znam:)) na rok czasu i jestem wdzięczna. Zatem nie wykonano mi leczenia kanałowego, na którym można zarobić więcej:) Leczenia nie jest najtańsze, ale każdy otrzymuje cennik usług, jak nie można o niego poprosić i nie ma problemu. Pierwszy raz spotkałam się co mnie miło zaskoczyło, że pacjent ma prawo wyboru standardu usługi. Nigdzie indziej nie spotkałam się, że plomba może być wykonana w standardzie podstawowym, średnim i wysokim, wytłumaczono czym się standardy różnią i nigdy nie naciągano mnie na ten najwyższy, wręcz przeciwnie powiedziała mi Pani doktor, że spokojnie możemy zostać przy standardzie średnim na który sama się zdecydowałam. Czy ktoś gdzieś indziej daje taki wybór, ja się wcześniej nie spotkałam, standardowo tylko porównywałam ceny plomb, a tu się okazało, że tak naprawdę nie wiem co inny dentysta oferuje pod daną ceną, tylko tyle że plomba. U pani doktor dowiedziałam się, że plomba plombie nierówna:) Dodatkowo na każdej wizycie miałam sprawdzony stan uzębienia i czy na pewno, ten ząb na wizytę leczenia, którego byłam umówiona jest najważniejszy, pierwszy w kolejce do borowania:) Tak samo na koniec wizyty spojrzenia na zęby i ustalenie który następny. Nigdy nie wyszłam z gabinetu nie wiedząc jaki będzie następny krok leczenia- co sobie bardzo chwalę i nie tylko ja bo poleciłam gabinet znajomym, którzy również są zadowoleni. Fakt ceny nie należą do najtańszych, może dlatego że Sopot;), ale bez przesady bardzo dużo stomatologów w trójmieście ma cenę ok200zł za plombę zęba z dużym ubytkiem, więc cena 230-250zł (średni standard) nie jest czymś dużo droższym. Fakt można leczyć gdzieś indziej taniej bo i tacy są stomatolodzy, ale ja nie mam czasu, zdrowia i pieniędzy, żeby ich szukać:) Raz ufałam "dobremu" lekarzowi, płaciłam mniej za plombę, ale którego leczenie trzeba teraz niestety poprawiać, nie wyszło mi to taniej. Nie wiem jak w tym gabinecie z poprawkami, na szczęście nie musiałam mieć żadnych, ale wydaje mi się, że chyba w standardzie lekarz stomatolog odpowiada za plombę do roku czasu i za poprawki się nie płaci, jeśli się mylę proszę o sprostowanie:)
Moja uwaga dla wszystkich niedowiarków, niech na stronie gabinetu zostanie umieszczony cennik, który i tak jest dostępny dla pacjentów i zamknie to wszystkim spekulantom usta:). Ja jestem zadowolona, polecam wszystkim i chętnie otrzymam informacje o promocjach gabinetu na maila, bo takowe też są:)))) Pozdrawiam
PS. praktycznie nigdy nie komentuję w internecie, bo bardzo często internauci rozumieją coś opacznie, niestety. NIKT NIGDY nie poprosił mnie o napisanie jakiekolwiek opinii pochwalnej dla gabinetu Artdent i Pani Agnieszki, napisałam to, bo nie ładnie szkalować kogoś anonimowo w internecie, nie podając konkretnych argumentów ani sytuacji. Jeżeli ktoś wypisuje beznadzieja, bądż super to nic nie wynika, bo nadal nic nie wiemy. Ja opisałam tylko swój przypadek i każdy z niego może wyciągnąć swoje wnioski.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 28
Gratuluję Pani Doktor tak wiernych i oddanych pacjentów, którzy wypisują tak dłuuuuugie pochwały - w dzisiejszych czasach, gdy wszyscy ograniczaja się do sms-ów i krótkich maili tacy pacjenci to skarb!
Że też żadnemu innemu lekarzowi nikt nie napisał dotąd takiej dłuuuuugiej laurki...
Może jestem niedowiarkiem, ale mnie takie "peany na cześć" zupełnie nie przekonują, niestety.
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 7
PANI MISIEJUK MA WIELU WROGÓW I DOBRZE, GDYŻ NA TO ZASŁUGUJE .KIEDYŚ JĄ ZNISZCZĄ. A ZNAJOMI KTÓRZY NAPISALI JEJ TYLE POZYTYWNYCH OPINII NIECH WYKAŻĄ TROCHĘ WIĘCEJ INWENCJI W FORMUŁOWANIU ICH, GDYŻ PRAWIE CO DRUGA OPINIA MA W TYTULE SŁOWO POLECAM I TRUDNO UWIERZYĆ W ICH AUTENTYCZNOŚĆ. SKUTEK TAKICH OPINII JEST RACZEJ ODWROTNY.
popieram tę opinię 32 nie zgadzam się z tą opinią 13
do góry