Widok

polecam

chcialabym wyrazic wdziecznosc za profesjonalizm p. Misiejuk. Mam na mysli zastosowanie wszystkich procedur w usuwaniu trucizny z moich starych wypelnien. Pelen profesjonalizm sprzetowy. Sprawnie fukcjonujaca recepcja. Przemila p. wykonujaca higiene. Serdecznie polecam.
ps.
nie mam polskiej klawiatury
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Nie polecam

odradzam artdent i czytanie tych banalnych, bezkrytycznych opinii-zwykłe teksty reklamowe mało mające wspólnego ze stanem faktycznym. profesjonalizm to wszędzie tylko nie tam.przemiła recepcja też potrafi być niemiła.ceny wysokie, wiertarka trzęsie jak za czasów PRL. ręka p. misiejuk siermiężna. niech zaoszczędzi sobie komentarze, są mało logiczne i nieprzekonywujące.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jeśli masz juz cos do powiedzenia to przynajmniej się podpisz pełnym imieniem i nazwiskiem, tak jak to robią inni.Zgłoszę te zastrzeżenia do producenta "wiertarek",ze jego sprzęt do precyzyjnych prac trzęsie się jak za czsów PRL i do tego za cenę 3 krotnie większą niż turbina!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Tak, słuszny jest ten złośliwy przytyk p. Misiejuk co do niefachowości pacjenta. Każdy powinien dobrze znać się na wielu dziedzinach/ a szczególnie na stomatologii - ,,najważniejszej'' ze wszystkich dziedzin /, w przeciwnym razie zostanie on wciągniety przez ,,fachowców'' w ogromne i niepotrzebne, bezsensowne koszty, a efekt tego będzie i tak niewielki.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam gabinet ARTDENT: profesjonalnie, kompeksowo i efekty zabiegów z pełną satysfakcją z mojej strony !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry