Widok

Najlepszy gabinet

Moje wieloletnie doświadczenia stomatologiczne pozwalają z przekonaniem potwierdzić najwyższej klasy profesjonalizm w leczeniu, edukacji oraz protetyce, którego doświadczyłam w klinice Artdent Beauty& Care Dentistry. Personel nastawiony jest na pomoc, opiekę i rzetelną informację udzielaną pacjentowi, zarówno w bezpośrednim kontakcie, jak i w trakcie rozmowy telefonicznej. Terminy wizyt ustalane są z uwzględnieniem potrzeb i możliwości pacjentów. Również w soboty, w sytuacjach nagłych, można liczyć na fachową pomoc. A najważniejsze jest to, że proteza, którą tam dla mnie wykonano to moje prawdziwe zęby. Tak wyglądają i tak się z nimi czuję. Dziękuję Pani Doktor Misiejuk, wszystkim Paniom higienistkom i asystentkom oraz przemiłym Paniom obsługującym recepcję Kliniki
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękujemy Pani Joasiu za te ciepłe słowa, dzięki którym będziemy dalej przeć do przodu i wychodzić przed szereg konkurencji ! Mamy nadzieję, że zachęcą one naszych potencjalnych pacjentów do podjęcia leczenia w Naszej Klinice.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry