Widok

NAJLEPSZA KLINIKA DENTYSTYCZNA W POLSCE

Pani Agnieszka Misiejuk jest rewelacyjną dentystką, jestem jej pacjentką od 6 lat, najpierw przeleczyła i naprawiła wszystkie popsute wcześnie ubytki, potem wspaniale wyprostowałą mi zęby ponieważ też Ortodontką jest świetną. Teraz już tylko higiena, rutynowe kontrole ponieważ plomby wybrałam (sama! - miałam opcję wyboru plomby - tańsza czy droższa) leposzej jakości - nic się z nimi nie dzieje mimo upływu lat. Z usług Artdent korzysta również mój mąż a od 3 lat i 6-letnia córka. Córka raz na pół roku na lakowanie, brak u dziecka jakichkolwiek oznak próchnica a wizyty u Pani Agnieszki to najlepsze święto. Poleciałam ostatnio sąsiadce - z tego co wiem również cała rodzina zadowolona. Co do wcześniejszych opini na forum o cenach - przecież to takie proste - nie pasuje cena - proszę nie korzystać. Nikt nie krytykuje samochodów typu Maserati czy Porsche że są za drogie, raczej są marzeniem wielu
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Pani Lucyno,
Dziękuję z całego serca za tak miłe słowa. Dziedzina stomatologii ciągle się rozwija dając coraz to lepsze i trwalsze możliwości leczenia a ja się cieszę kiedy moi pacjenci z tego chętnie korzystają i to doceniają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam bardzo ale miejsce na reklame jest gdzie indziej, tu nalezy wypowiadac sie krytycznie i rzeczowo, podpisac sie nawet nie potrafisz wlasnym nazwiskiem platny trollu, wiec twoja wiarygodnosc jest warta minej niz zero.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry