Widok

Gabinet na szóstkę!

Do gabinetu pani doktor Misiejuk trafiłam przypadkiem - akurat ukruszyła mi się górna jedynka i chciałam szybko (i ładnie) ją naprawić, a klinika Artdent była najbliżej. Może to dziwnie zabrzmi, ale cieszę się, że ta jedynka się ukruszyła - w przeciwnym razie za jakiś czas mogłabym mieć spore problemy z zębami. Pani doktor zrobiła dokładny przegląd, omówiła cały plan leczenia oraz koszty (w ofercie mamy 3 standardy wypełnienia i to pacjent podejmuje decyzję o jego wyborze). Jedynka wygląda po prostu pięknie - nikt nie potrafi stwierdzić, która była uszkodzona.Pełne wsparcie Pani doktor w trakcie leczenia, zaangażowanie i szczera troska o dobro pacjenta! Teraz mam wyleczone wszystkie zęby, wymienione stare plomby, a co najważniejsze wiem jak dbać o higinie jamy ustnej na codzień. Gabinet wspaniale wyposażony, cała obsługa dba o pełen komfort pacjenta, a ceny naprawdę przystępne! Cieszę się, że znalazłam stomatologa, któremu mogę zaufać i wiem, że moje zęby są pod dobrą opieką!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 17
pani doktor chyba musi sama dowartościowywać, żenada! od razu widać, że komentarz nie został napisany przez "zadowolonego" pacjenta, wstyd :)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
zgadzam się!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry