Widok

POLECAM

Wszystkim, którzy się boją dentysty.
Na pierwszej wizycie po latach zaniedbań w leczeniu Pani Doktor usuwała mi siódemkę i naprawdę ani zastrzyk, ani usuwanie nie bolało ( tak jak sobie wyobrażałam).
Córce po roku noszenia właśnie został zdjęty aparat ortodontyczny i cieszy się pięknym uśmiechem.
Bardzo miły i profesjonalny Personel. Nowoczesny gabinet.Cena adekwatna do usług na wysokim poziomie.
Na pewno pozostanę pacjentką Pani Doktor Agnieszki Misiejuk.
Szczerze polecam!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie dziękuję Pani Doktor Agnieszce Misiejuk za uratowanie prawie beznadziejnego stanu mojej górnej trójki . Przebywając na urlopie w Łebie dostałem zapalenia górnej trójki ( pod mostem) Przypadek był beznadziejny . Z bólem zęba udałem się do gabinetu lekarskiego w Łebie na ul. Kościuszki 88. Urzędujący tam stomatolog stwierdził że mam problem ze zdrową górną dwójką i po niezbyt udanym znieczuleniu ząb został pozbawiony nerwu.( straszny ból) Pani doktor przepisała mi antybiotyk i z otwartym zębem wyszedłem zostawiając za tę "usługę" 150 zł.
Na afekt nie trzeba było długo czekać. Noc nie przespana , twarz spuchnięta , rano nerwowe poszukiwanie ratunku w internecie mając nadzieję że znajdę gabinet stomatologiczny otwarty w sobotę .Pierwsza myśl " jak nie znajdę otwartego w sobotę gabinetu wsiadam w samochód i jadę do swojego stomatologa do Warszawy"
Po paru minutach udało mi się znaleźć w internecie adres i telefon do gabinetu ARTDENT. Po wcześniejszych przeżyciach z duszą na ramieniu wsiadłem w samochód i udałem się do Sopotu.
Pierwsze wrażenie - super urządzona recepcja i bardzo miła obsługa .
Sam gabinet bardzo dobrze wyposażony w rtg i mikroskop wygodny fotel dentystyczny z pełną regulacją . Na fotelu dentystycznym spędziłem ponad dwie godziny i dzięki profesjonalnemu podejściu i doświadczeniu Pani Doktor Agnieszki Misiejuk jestem szczęśliwy że nie straciłem dwóch zębów. Jeszcze raz serdecznie dziękuję . Pozostaje tylko jeden dylemat czy mój dentysta w Warszawie dorówna profesji Pani Doktor z Sopotu . O tym przekonam się wkrótce . A może mimo dużej odległości na stałe będę się leczył w ARTDENT. Pozdrawiam ii bardzo wszystkim polecam klinikę ARTDENT
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry