Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marta - ocena Karolina wzmacnia ciało i ładuje akumulatory witalne. Super osoba i świetny...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 12 sierpnia 2024

Lena - ocena Jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń jogi prowadzonych przez Karolinę. Zajęcia...
~Lena
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 6 sierpnia 2024

Bożenna - ocena Wspaniałe zajęcia z Karoliną, dzięki której nie mogę doczekać się kolejnych....
~Bożenna
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 25 lipca 2024

Rozalia - ocena Dodaję do oceny wszystkie gwiazki
~Rozalia
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 12 lipca 2024

Róża - ocena Karolino ! Jesteś Mistrzynią swojego życia - ćwiczenia inspirujące,...
~Róża
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 8 lipca 2024

Maria - ocena Joga z Karoliną Krawczyk jest dla mnie prawdziwą przyjemnością. Na jej...
~Maria
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 2 lipca 2024

Paula Stencel - ocena Uwielbiam zajęcia Jogi z Karoliną. Po każdych zajęciach czuję się się...
~Paula Stencel
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 czerwca 2024

Agnieszka - ocena Pani Karolina to cudowna, empatyczna osoba, potrafi zainteresować dzieci...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 miesięcy temu

dodano: 12 grudnia 2023

Kasia - opinia Jeśli chcesz zajrzeć wgłąb siebie, poczuć bliskość ze sobą to polecam kurs...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 sierpnia 2023

Kasia - opinia Jeśli chcesz zajrzeć wgłąb siebie, poczuć bliskość ze sobą to polecam kurs...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 sierpnia 2023

Izabela&Paulina - opinia Gorąco polecam korepetycje z matematyki u Pani Karoliny - egzamin 8 klasisty...
~Izabela&Paulina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lipca 2023

Ania & Agata - opinia Polecam zajęcia z matematyki na poziomie liceum. Z Panią Karoliną matematyka...
~Ania & Agata
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 czerwca 2023

Karolina mama Mani i Ignacego - opinia Karolina Krawczyk jest niesamowitym pedagogiem - profesjonalna, ciepła,...
~Karolina mama Mani i Ignacego
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 czerwca 2023

Kasia - opinia Szczerze polecam zajęcia u Pani Karoliny. Córka korzysta z korepetycji z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 26 maja 2023

Nalia - opinia Uczestniczyłam w 8 tygodniowym treningu Mindfulness MBLC ️ Dziękuję...
~Nalia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry