Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam!!!!!! wątek zamknięty Witam Na wstępie dodam, że obdzwoniłem kilka 3miejskich firm zajmujących się...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Przyciemnianie szyb w samochodzie wątek zamknięty Strona internetowa robi wrażenie, kontakt telefoniczny z właścicielem dobry....
~Artur
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 września 2012

Polecam wątek zamknięty Zleciłem w firmie Artfolplus we Wrzeszczu przyciemnienie szyb w Nisanie Note....
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 maja 2014

polecam z czystym sumieniem wątek zamknięty Jestem kobietą i chciałam przyciemnić tylne szyby w aucie, żeby nie...
~young mum
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 marca 2013

Nie polecam wątek zamknięty Byłam w firmie aby zamówić folie okienne matujące do łazienki, niestety był...
~niezadowolona
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

:) wątek zamknięty Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Szybko, dokładnie i naprawdę w...
~m
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 czerwca 2012

przyciemnienie szyb Renualt Laguna wątek zamknięty skorzystałem z usługi przyciemniania tylnich szyb w Lagunie i jestem b...
~tomigeo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 marca 2012

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Opracowana technologia, narzędzia profesjonalne, szybko czysto i solidnie....
~cotynato
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 czerwca 2011

szybko i kulturalnie wątek zamknięty 5 szyb ford focus 90 minut, czysto, sprawnie i szybko. Efekt bdb. polecam jak...
~michał
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 marca 2011

Bardzo zadowolona. wątek zamknięty Dokonałam przyciemnienia szyb w firmie artfoll i jestem bardzo zadowolona,...
~Beata
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
11

postów

10

wątków

do góry