Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daniel - ocena nowy temat Szkoła bardzo profesjonalna i przyjazna dla kursantów. Starają się dopasować...
~Daniel
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 22 marca 2024

Andrzej Kuna - opinia Polecam. W tej szkole robiłem wszystkie moje kursy na prawo jazdy (kat A, B,...
~Andrzej Kuna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 października 2022

Krzysiek - opinia wątek zamknięty Szkoła jazdy na wysokim poziomie. Szkolenie przeprowadzone sprawnie i...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 marca 2022

Mirek - opinia wątek zamknięty Super szkoła. Potrafią uczyć jeździć. Robiłem u nich kat B i C. Kursy na...
~Mirek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 grudnia 2021

Marek - opinia wątek zamknięty Kategoria B+E. Bardzo polecam instruktora Pana Włodka. Konkretny i...
~Marek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 24 czerwca 2021

Adam - opinia wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem. Miła obsługa, profesjonalne podejście. Polecam
~Adam
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 22 czerwca 2021

Krzysiek Bednarski - opinia wątek zamknięty Kategoria B+E . Włodek bardzo dobrze przekazał wiedzę i mnie nauczył....
~Krzysiek Bednarski
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2021

Robert - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę jazdy artom. dzisiaj egzamin zdany za pierwszym razem w...
~Robert
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 maja 2021

Rafał - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam szkołę ARTOM kurs na kategorię E do B instruktor z...
~Rafał
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 maja 2021

Tomasz Biszewski - opinia wątek zamknięty Jako doświadczony kierowca trochę bałem się przygody z kursem na prawo jazdy...
~Tomasz Biszewski
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lutego 2020

Paweł - opinia wątek zamknięty Polem szkołę, a szczególnie instruktora p. Włodka, który prowadził jazdy na...
~Paweł
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Łukasz - opinia wątek zamknięty Na kat. B+E zdecydowanie polecam Pana Włodka. Poza techniką szybkiego...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 stycznia 2020

Kategoria B+E !polecam! wątek zamknięty Po 20 latach jazdy B przyszedł czas na B+E. Instruktor p. Włodek bezbłędnie...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 września 2019

Polecam wątek zamknięty Korzystałem z usług szkoły podczas kursu na prawo jazdy kategorii BE. Bardzo...
~Jacek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

B+E wątek zamknięty Profesjonalne podejście , instruktor z uprawnienieniami egzaminatora i...
~KR
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 sierpnia 2019

Profesjonalnie przeprowadzony kurs. wątek zamknięty W biurze szkoły Artom panuje życzliwa atmosfera. Szybko i sprawnie można...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 21 lipca 2019

Fantastycznie wątek zamknięty Egzamin zdany za I razem. Dziękuje p. Weronice za fantastyczne wykłady, Pan...
~Ola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 lipca 2019

Ja - opinia wątek zamknięty Nie polecam zero nauki, pani w biurze sama nie wie co się dzieję.
~Ja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lipca 2019

Dobra firma szkoleniowa . wątek zamknięty Kurs kat. C,C+E oraz kwalifikacja wstępna wszystko zdane i zaliczone.Plusem...
~Arek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 grudnia 2018

Duży PLUS wątek zamknięty O ośrodku mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Od spraw...
~Natalia GK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 października 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
374

postów

365

wątków

do góry