Z usług Pana Sebastiana korzystałem z polecenia. Już na początku widziałem, że to solidny człowiek-dodam tylko, że jeśli chodzi o doradców finansowych zazwyczaj trzymam się od nich na odległość kija od miotły(doświadczenia z przeszłości). A tutaj bardzo duża niespodzianka. Deweloper postawił przed słabym wyborem-albo ich doradca(OpF) albo w razie niepowodzenia brak zwrotu zaliczki-intuicyjnie zaryzykowałem i co? Jestem mega zadowolony, kredyt na świetnych warunkach, uzyskany tak naprawdę przez upór Pana Sebastiana w krótkim czasie (biorąc pod uwagę działania banków podczas COViD-19). Co do pracy Pana Sebastiana-gdy wystąpił jakiś problem ze stron pobocznych, on już był w trakcie jego rozwiązywania, genialny kontakt, mega skuteczność, a moja rola w tym wszystkim skończyła się na „podpisz- odeślij-ja to załatwię”. Szczerze polecam, wg mnie najlepszy doradca finansowy w trójmieście, kilkanaście twarzy z tego regionu przerabiałem i zazwyczaj kończyło się to jakimś cwaniakiem, którego chciało się ubić jak mola. W tym wypadku totalne 180 stopni, szczery, uczciwy, sumienny i cholernie skuteczny człowiek. Są ludzie stworzeni do konkretnych zawodów. Polecam z czystym sumieniem i kropka:)