Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dorota - opinia wątek zamknięty Dzieki mojej przyjaciółce Marysi (która również zdała za pierwszym razem)...
~Dorota
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

100/100 ! wątek zamknięty 100/100 punktów ! Najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać ! Pan Artur to super...
~Maysia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Super!!! wątek zamknięty Artur! Bez Ciebie nie dałabym rady-nigdy! Jesteś poprostu aniołem! Dziękuję...
~W. Z
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2011

POLECAM ARTUSKA wątek zamknięty Suuper!! Polecam wszystkim !! Profesjonalista. Widać, że zna się na rzeczy....
~Natalia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 września 2010

Polecam! wątek zamknięty Artusek jest naprawdę bardzo profesjonalnym ośrodkiem. Trafiłam tu na jazdy...
~renata
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 czerwca 2010

polecam wątek zamknięty pełna fachowośc! instruktor otwarty na moje sugestie. cwiczyliśmy to, w czym...
~Bożenka Szadkowska
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 maja 2010

PODZIEKOWANIE DLA PANA ARTURA wątek zamknięty Mysle, ze profesjonalizm oraz perfekcje pana Artura najlepiej oddaja...
~Wdzieczna kursantka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 maja 2010

Polecam w 10000000000000000000000% wątek zamknięty Pan Artur Olszewski to prawdziwy pasjonat i profesjonalista ! Jestem osobą...
~Marek
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 20 marca 2010

BARDZ GORĄCO POLECAM !!!!! wątek zamknięty Zdałam :) i dzięki Arturowi czułam się przygotowna do egzaminu. Artur w...
~Aska K
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 stycznia 2010

Wielkie Dzięki Artur :) wątek zamknięty polecam wszystkim Artura, którzy stracili wiarę w to, że w końcu zdadzą ten...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 stycznia 2010

POLECAM! wątek zamknięty Artur jest wspaniałym instruktorem i naprawdę kilka jazd z nim da Ci więcej,...
~Bea
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 listopada 2009

znakomity instruktor! wątek zamknięty Po 3 niezdanych egzaminach, po namowie kolegi udałam się na jedynie 2 jazdy...
~ja
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 października 2009

SUUUPPPEEERRR!!!!! wątek zamknięty DODAJĄC OPINIE NA POPRZEDNIM OŚRODKU DLA DOBRA NAS WSZYSTKICH NIE BĘDĘ NAZWY...
~ZADOWOLONY KLIENT Maciej
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 5 lipca 2009

Egzamin Zdany . wątek zamknięty Po wielu negatywnych wyników egzaminu na prawo jazdy , po dość długiej...
~Łabędz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 czerwca 2009

Chcesz zdac? To skorzystaj z tej szkoły!! wątek zamknięty Pan Artur zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, bo jest profesjonalistą w...
~Gwiazdka
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 10 maja 2009

pełen profesjonalizm :) wątek zamknięty Anielska cierpliwość ;)...wiara w umiejętności kursanta,profesjonalne...
~masmonia
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 maja 2009

Rewelacyjny Instruktor - polecam!!! wątek zamknięty Nadal jestem w szoku i nie mogę w to uwierzyć, ale udało się- zdałam!!! A...
~Karolina
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 marca 2009

Artusek - EuroCompact :) jazdy dodatkowe w pigułce :D wątek zamknięty Kolejna zadowolona kursantka dopisuje się do listy. Uhahana po uszy z uwagi...
~maria
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 20 marca 2009

Gorąco polecam! wątek zamknięty Bardzo polecam tę firmę. Wykupiłam w niej jazdy dodatkowe (kurs robiłam w...
~Monika
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 marca 2009

POLECAM !!!!!! wątek zamknięty Odebrałam swoje prawo jazdy i nadal jestem w szoku, że w końcu je mam!! Byłam...
~Anita
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lutego 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

44

wątków

do góry