ASDENT

Stomatolodzy Protetycy Implanty

Gdynia, Gniewska 21

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Romana wątek zamknięty To juz drugie pokolenie ktore dzięki profesjonalnej obsłudze wiedzy i...
~Romana DSilva
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 marca 2019

Asdent wątek zamknięty Pierwszy plus , zadzwoniłem i zostałem przyjęty tego samego dnia. Kobieta...
~Robert
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 września 2018

polecam wątek zamknięty Bardzo przyjazna przychodnia stomatologiczna. W pełni profesjonalna opieka...
~Agata
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 listopada 2017

Nowoczesność i profesjonalizm wątek zamknięty Gabinet odwiedzam od dziecka. Kiedyś byłem prowadzony przez matkę, dzisiaj...
~Maciej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2017

Firma profesjonalna, rzetelna i solidna wątek zamknięty Miałem okazję skorzystać z usług tego zakładu. Usługa wykonana wzorowo....
~Marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lutego 2016

wyrywanie wątek zamknięty od wielu lat korzystam, i do tej pory zawsze ok. tym razem wyrywałam 8. pan...
~Aga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Od lat wątek zamknięty Korzystam z ich usług od lat, jeszcze zanim "poszłam na swoje". Jestem bardzo...
~Kk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 lipca 2015

POLECAM! PROFESJONALNA i PRZEMIŁA OBSŁUGA :)) wątek zamknięty Korzystam z usług Asdentu już od dawna i jestem zadowolona.Można się umówić...
~Moniczka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2013

Polecam wątek zamknięty Chodziłem wczesniej do innego gabinetu i bardzo sie zraziłem.Nie dosc ze nie...
~M
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Nowoczesny i przyjaznygabinet wątek zamknięty Prace w gabinecie są zawsze sprawnie i profesjonalnie wykonywane przez bardzo...
~Przemek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

asdent wątek zamknięty Miło, profesjonalnie, raczej drogo, a czy najlepiej, to trudno powiedzieć....
~spetula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 listopada 2012

PROFESJONALNIE ! MIŁO , ALE NIE NA KAŻDĄ KIESZEŃ wątek zamknięty Hmmm.. :) Dzisiaj byłam po raz pierwszy na wizycie w AS dencie. Zaczne od...
~Misia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

:):):):):):):):):) wątek zamknięty P O L E C A M ! pOLECIŁAM GABINET JUŻ WIELU ZNAJOMYM.mIŁA OBSŁUGA I...
~mAZIA
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

Bardzo profesjonalna i miła obsługa wątek zamknięty Pełen profesjonalizm! To już kolejny raz, kiedy korzystam z usług tego...
~Kamil
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

Nika - opinia wątek zamknięty Byłam tylko na jednej wizycie w Asdent ale z przyjemnoscia tam wroce, bardzo...
~Nika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

POLECAM wątek zamknięty Odwiedziłam niedawno to Centrum i jestem bardzo zadowolona z obsługi i...
~Ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2011

Nikt nie lubi jak mu w zębach dłubią... wątek zamknięty ... ale mus to mus jeśli chce się te zęby mieć ;] Było zabawnie bo troskliwa...
~Jasiek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

Zadwowolona na MAXA :D - opinia wątek zamknięty Ja polecam (jeżeli można polecić w ogóle stomatologa, bo wg mnie generalnie...
~Zadwowolona na MAXA :D
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2010

GABINET GODNY POLECENIA wątek zamknięty Gorąco plecam to Centrum Stomatologiczne : Indywidualne podejście do...
~Pacjentka Anna
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 października 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry