Widok

AsiaHung the BEST

Co tu duzo pisac jedzenie wysmienite za taka cene, obsluga nie mowi za bardzo po polsku ale to dodaje uroku, szkoda mi beztalenci jezykowych ktorzy nie potrafia sie dogadac z obcokrajowcami, nawet po angielsku. Odgrzewany ryz? Hmmm to jest fast food wiec pomysl czlowieku...nie beda gotowac ryzu dla kazdego czlowieka osobno. Ktos napisal ze wyjechal do pracy, ciesz sie ze masz swoja i pilnuj jej bo przyjedzie chinczyk i Ci ja zabierze a uwierz mi on bedzie pracowac lepiej od Ciebie wydajniej i nie bedzie narzekac nawet jak dostanie polowe tego co ty. Restauracja naprawde fajnie ogarnieta poprostu dziala tam obsluga jak dobrze naoliwiony zegareczek, zamawiasz i praktycznie dostajesz cieple dobre...hmmm wysmienite, i wisienka na torcie :D mozesz tam dostac takze paleczki do wcinania przepysznej potrawy z czym sie nie wszedzie mozna spotkac :] jedzenie pyszne obsluga przemila. Bylem tam juz pare razy i za kazdym razem smiejemy sie z tych obzartuchow ktorzy wcinaja takie smieci jak Mcdonald Burger King, kebabowy syf czy KFC. Macie takie cudo pod nosem a nie korzystacie. jeszcze raz bardzo goraco polecam AsiaHung
Moja ocena
Asia Hung kategoria: Bary
obsługa: 6
 
menu: 5
 
jakość potraw: 6
 
wygląd i czystość: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo źle się czytało tę wypowiedź.
Dlaczego jest tu tyle nienawiści i jadu do drugiego człowieka?
Nie szanuje pan/pani gustów i zdania innych ludzi?
Mam też wrażenie, że gardzi pan/pani Polakami. Obym się mylił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry