Asia Hung

Bary

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
gorąco polecam wątek zamknięty wpadłam po długich zakupach - na niewielką cenę można się naprawdę najeść,...
~Ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 stycznia 2018

Zakochana wątek zamknięty Przepyszne jedzenie w przystępnej cenie.
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 października 2017

coś okropnego wątek zamknięty Niesamowity smród wydobywajacy się z jedzenia ,mięso okropne wolę nie myśleć...
~zbulwersowana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Lubię makaron z sosem orzechowym! wątek zamknięty Bardzo dobry. Makaron nippon.
~stała klientka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 listopada 2010

surowy kurczak wątek zamknięty Byłem stałym klientem . Pracuje w GB . Ale od dzisiaj będę szczerze odradzal...
~Robert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 grudnia 2015

Nie polecam wątek zamknięty Nie smaczne, plywajace dziwny zapach. Uczula alergików
~Zyx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2015

Bardzo dobre, aromatyczne jedzonko wątek zamknięty szczególnie chicken lima lub chicken orange z sosem słodko-kwaśnym godne...
~rafal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 listopada 2015

AsiaHung the BEST wątek zamknięty Co tu duzo pisac jedzenie wysmienite za taka cene, obsluga nie mowi za bardzo...
~fibrizo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 września 2013

Ohyda wątek zamknięty Skuszona dobrymi opiniami wpadliśmy na niedzielny szybki obiad. Wybraliśmy...
~Monika
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 lipca 2015

Najlepsza wątek zamknięty Zdecydowanie najlepsza azjatycka kuchnia w Gdańsku! Jestem częstym bywałem...
~Klaudia Lee
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Szybko nie znaczy źle wątek zamknięty Trafiłam tu przez przypadek. Ogólnie nie znoszę barów w Galerii Bałtyckiej...
~werty
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 czerwca 2015

TAKIE SEE wątek zamknięty Kupiłam kubełek makaron+warzywa+kurczak. Kurczak w panierce nawet dobry....
~Judiee
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lipca 2013

Najlepsze jedzienie! wątek zamknięty Restauracja Asia Hung bardzo miło mnie zaskoczyła. Jedzenie pyszne, dobra...
~Treszczyńska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lipca 2014

MNIAM wątek zamknięty makaron z Asia Hung! Bóstwo!
~Yankiv
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 marca 2014

Super miejsce! wątek zamknięty Wracam tam bardzo często, ponieważ jedzenie jest zawsze świeże, porcje duże i...
~gdańszczanka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Bardzo mile zaskoczony wątek zamknięty BArdzo ffajne smaczne warzywa, kurczak czuć że świeży bo nie jest zamaskowany...
~drabiu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2014

DROGA SIECZKA !!! wątek zamknięty Jedzenie słabe i drogie, tzw makaron z warzywami nigdy tak naprawdę nie...
~Henry
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

bardzo smacznie wątek zamknięty szybko, smacznie, nie jest drogo, porcje w sam raz i "na bogato" : dużo...
~Mal
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 czerwca 2013

ciekawy pomysl ale marna jakosc wątek zamknięty Ciekawa alternatwa dla baru szybkiej obslugi- oprocz fast food'u czy potraw...
~pasjonatka kulinarna
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Szybki i niedrogi, pyszny obiad! wątek zamknięty Planowałam z moim partnerem wyskoczyć na coś do jedzenia po długich zakupach...
~limonka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52

postów

42

wątków

do góry