Astar

Szkoły językowe

Gdynia, Władysława IV 59

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mania - opinia Najlepsza szkoła językowa, jaką udało mi się znaleźć. Maja różne kursy, różne...
~Mania
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 września 2022

Basia - opinia wątek zamknięty Angielski z nimi, to czysta przyjemność. Cieszę się, że zapisałam się własnie...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

warto wątek zamknięty Przyjemna nauka w dobrej cenie. Jestem bardzo zadowolona. Atmosfera jest...
~Lilia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 stycznia 2019

Pozytywne zaskoczenie wątek zamknięty Polecam!! Naprawdę cieszę się, że zdecydowałam się na naukę w tej szkole....
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 października 2018

Polecam! wątek zamknięty Jestem pozytywnie zaskoczona tym jak dobrze zdalam egzamin! Naprawdę gdyby...
~Nikola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Warto się zapisać! wątek zamknięty Nigdy nie żałowałam tego, że zapisałam się akurat do szkoły Astar. Dlatego,...
~Moni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 lipca 2017

Bardzo przyjemnie:) wątek zamknięty Jestem zadowolona z kursu. Wczesniej chodzilam do jednej ze znanych sieci...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lipca 2017

polecam wątek zamknięty Wspaniała szkoła językowa :) 25 letnie doświadczenie jednak robi swoje! :)...
~anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2017

Wspaniała szkoła. wątek zamknięty Wspaniała szkoła. Bardzo dobrzy lektorzy, dużo się nauczyłem.
~sant
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 listopada 2016

opinia wątek zamknięty Nie uczęszczałem do Astara, ale widząc opinie w internecie podejrzewam że to...
~Ja
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2016

super szkoła wątek zamknięty jestem bardzo zadowolony z kursu, Pani Magda rewelacyjna, trzymala reke na...
~Tomek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2014

polecam norweski - p. Tomek wątek zamknięty Uczęszczałam w sem. jesiennym na norweskim i z czystym sumieniem polecam pana...
~maua
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Magdalena - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Ja uczę się w niej norweskiego od września ale mam...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 marca 2014

Szkoła językowa do której warto się zapisać. wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła językowa. Przystępne ceny, można uzyskać wysokie rabaty...
~stp
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

polecam wątek zamknięty Byłam tam w zeszlym roku na kursie. Jestem bardzo z niego zadowolona.
~Ola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 sierpnia 2013

Bardzo dobra szkoła. wątek zamknięty Szybko i skutecznie nauczyłem się tam języka norweskiego.
~Elpino
3

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 czerwca 2012

polecam wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie. Podniosłam swoje...
~Maja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

a więc tak wątek zamknięty chodze do tej szkoly od tego roku szkolnego na zajecia z norweskiego i...
~kakakaka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 maja 2010

Świetna szkoła wątek zamknięty Po różnych doświadczeniach z nauką języków obcych trafiłam do tej szkoły i...
~monika
1

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 26 sierpnia 2008

słaby poziom wątek zamknięty Chodziłam do Astar-u na lekcje angielskiego przez 4 lata. Niewiele się...
~Dorota
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
29

postów

21

wątków

do góry