Aster

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, ks. Leona Miszewskiego 12/13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Daria - opinia Polecam szkołę OSK Aster :) Podobało mi się jak były przeprowadzone zajęcia...
~Daria
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 14 kwietnia 2021

Maks - opinia Bardzo dobra szkółka, egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam!
~Maks
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 stycznia 2021

Mikołaj Bednarski - opinia Było nieźle- jedyna wada, to myślę, że jazdy mogłem mieć max. 3 razy...
~Mikołaj Bednarski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 czerwca 2020

Opinia o szkole wątek zamknięty Witam. Zdawałam 2 maja prawo jazdy i zdałam. Dzięki szkole aster. bardzo...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 maja 2019

Bardzo polecam! wątek zamknięty Pan Paweł od zera nauczył mnie jeździć, zdałam za pierwszym podejściem. P....
~Wanda
-

dodano: 10 marca 2019

Polecam wątek zamknięty Egzamin w PORD okazał się łatwiejszy niż egzamin wewnętrzny. Prawko zdane za...
~Maciej
-

dodano: 14 stycznia 2019

Instruktorzy maja duzo cierpliwosci wątek zamknięty Nie owijaja w bawelne ale jednoczesnie dodadza otuchy. Mi sie w koncu udalo i...
~Karolina
-

dodano: 27 listopada 2018

Kurs prawo jazdy kat. B wątek zamknięty Najlepsza szkoła w Trójmieście! Wszystko na najwyższym poziomie, egzamin...
~AR
-

dodano: 4 listopada 2018

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pan Paweł bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu państwowego oraz nauczył...
~Ania
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 19 lipca 2018

OSK Aster - to była bardzo dobra decyzja! wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że spośród wielu trójmiejskich szkół wybrałam właśnie tę....
~Daria
-

dodano: 20 czerwca 2018

bardzo polecam wątek zamknięty Po 10 latach od zrobienia kursu i niezdanych 3 egzaminach, ponownie zapisałam...
~Agata
-

dodano: 22 maja 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam szkolke osk aster a w szczegolnosci Pana Pawła- instruktora jazdy...
~Kursantka
-

dodano: 14 marca 2018

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam z całego serca OSK Aster pan Paweł bardzo dobrze wytłumaczył cała...
~Wiktoria
-

dodano: 13 lutego 2018

Moja opinia o szkółce Aster wątek zamknięty Polecam z całego serca szkołę prawa jazdy Aster! Pan Paweł wyszkoli nawet...
~Emilia
-

dodano: 25 stycznia 2018

Polecam wszystkim! wątek zamknięty Polecam wszystkim ten ośrodek szkoleniowy z czystym sumieniem! Pan Paweł to...
~Alicja Wiktorowicz
-

dodano: 14 stycznia 2018

Najlepszy wybór na naukę jazdy wątek zamknięty Pan Paweł idealnie przygotowuje kursanta do egzaminu w PORDzie i do przyszłej...
~Mateusz
-

dodano: 13 stycznia 2018

Najlepszy instruktor - Paweł wątek zamknięty Paweł - cierpliwy, wyrozumiały, kompetentny. Jazdy z nim to sama przyjemność....
~Jacek Szumała
-

dodano: 12 grudnia 2017

Polecam! wątek zamknięty Instruktor Paweł to specjalista w szkoleniu kierowców.Droga do zdanego...
~Madzia
-

dodano: 21 listopada 2017

Polecam OSK ASTER!!! wątek zamknięty Wysoki poziom nauczania oraz bardzo duża cierpliwość ze strony Pana Pawła....
~Aga
-

dodano: 21 listopada 2017

Polecam - skuteczna nauka jazdy wątek zamknięty Polecam naukę jazdy w OSK Aster. Pan Paweł jest wysoce wykwalifikowanym...
~Agata
-

dodano: 28 października 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
205

195

wątków

do góry