Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usługi!
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2018

rtv wątek zamknięty Nie ma rzeczy niemożliwych dla serwisanta, brawo !!!! a to rzadkość w...
~Marek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 marca 2018

Jak najwięcej takich serwisów wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, szybka naprawa. Jestem bardzo zadowolony. Polecam !!!!!!
~Adam
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2018

Kino domowe Sony wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Kino domowe naprawione w dwa dni. Miła i fachwa obsluga.
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Radio UNITRA wątek zamknięty Szybko, konkretnie i tanio. Nikt nie chciał się podjąć przestrojenia starego...
~Waldi
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

LAPTOP CHODZI JAK STRZAŁA wątek zamknięty Bardzo dziękuję Panu Piotrowi za szybką naprawę mojego laptopa, pelen...
~Kamila
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Telewizor Sharp wątek zamknięty Telewizor naprawiony expresowo. Polecam ten serwis - przystępne ceny.
~Marcin
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Telewizor Sony 42cale wątek zamknięty Super serwis Tv. Szybka naprawa, wszystko dziala jak powinno. Cena za usługę...
~Krzystof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 lutego 2018

Nawigacja samochodowa Becker aktualizacja wątek zamknięty Aktualizacja została zrobiona na poczekaniu. Szybko i sprawnie. Pełen...
~Anna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 stycznia 2018

Telewizor Philips wątek zamknięty Bardzo dobra fachowa szybka i sprawna naprawa telewizora Philips panorama....
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 stycznia 2018

Kamera HDV532T+ wątek zamknięty Szybka dostawa ,profesjonalna obsługa,sprawnie jestem bardzo zadowolony i...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

Naprawa telewizora Panasonic wątek zamknięty Po godzinie od zgłoszenia usterki odwiedził mnie Pan z serwisu. Wszystko...
~Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 grudnia 2017

W końcu znalazłem konkretny serwis. wątek zamknięty Dzięki za szybką naprawę i aktualizację map w nawigacji.
~Seba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Naprawa laptopa Asus wątek zamknięty Szybciutko naprawiony, solidna i profesjonalna obsługa. Polecam!
~Mała
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

Wymiana wyświetlacza iphone 6S wątek zamknięty Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Telefon naprawili bardzo szybko jeszcze...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

naprawa telefonu SONY XPERIA Z5 wątek zamknięty Bardzo dobrzy fachowcy. Naprawili moją komórkę z którą nie poradziły sobie 3...
~Ania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 maja 2017

naprawa telewizora Samsung wątek zamknięty bardzo fachowa i miła obsługa, fachowcy odebrali i dostarczyli tv po naprawie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry