Widok

Asystentka =Masakra

Wczoraj nad ranem zjawilem się z mega bulem 5-taki przywitała mnie strasznie Zaspana asystentka która jak usłyszał ze boli stwierdziła że moglem już zaczekać do rani isc do dziennego stomatologa a A nie w nocy przychodzić ??!!Bolalo wiec przemilczalem ,po kilku minutach Młoda Pani Stomatolog zaprosiła mnie na fotel zęba zatruła wsadzajac truciznę i super pojechałem do domu,gdy odpuscilo znieczulenie po ok 5h Ból powrócił ale to normalne bo obumieraja nerwy lecz po kilkunastu Ketonalach było jeszcze gorzej więc dwie 2 temu czyli o 2rano dzwonię i słyszę asystentka ta co wczoraj Głos ten sam i chamstwo pytam co mam zrobić bo nie wyrabiam z bólu a ona ze może mnie umówić na 8 rano !!!!Szok!!!pytam czy jest teraz Pani dr. A Asystentka ze jest ``NO ALE JEST NOC'' i rozlonczyla się !!!dzwoniłem jeszcze z 8-10razy telefonu nikt nie odebrał! !Pojechałem więc stukalem ,pukalem dzwoniłem dzwoniłem i na telefon -ciemno i głucho w środku!!! To jest właśnie Obsługa !!!! Jeżeli chodzi o samą Panią stomatolog Naprawdę Polecam chodź właśnie płacze z bulu bonniema mi kto pomoc DO MŁODEJ PANI ASYSTENTKI KTORA SIEDZI TEZ NA RECEPCJI- JAK SIEDZISZ TAM ZA KARE TO ZMIEŃ PRACE !!!!!!
Moja ocena
Mewa kategoria: Stomatolodzy
obsługa: 1
 
jakość usług: 4
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: -
 
ocena ogólna: 1
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Było podjechać do Gdyni do pogotowia..
Mi otworzy zęba spieprzonego w Mewie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak jest jak piszesz, recepcjonistka leczy przez telefon, tzn sugeruje żeby nie przyjeżdżać z bólem bo oni i tak zębów nie wyrywają,. Na szczęście się uparłem i przyjechałem. Młoda, bardzo miła Pani doktor Ewelina pomogła od razu, ból ustał! Gdybym posłuchal pani recepcjonistki to chodził bym po ścianach z bólu w nocy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry