Atelier Dziekoński

Pracownie krawieckie

Gdańsk, Partyzantów 13

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Tomasz M. - opinia wątek zamknięty Od czasu uszycia pierwszego garnituru u Pana Roberta Dziekońskiego...
~Tomasz M.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Mateusz - opinia wątek zamknięty Bardzo kompetentna obsługa oraz dobrze wykonany garnitur
~Mateusz
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 grudnia 2019

Jakość i profesjonalizm wątek zamknięty U Pana Dziekońskiego szyję zarówno garnitury jak i koszule. Zawsze otrzymuję...
~MS
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2017

bardzo elegancko, krawiectwo z duszą! wątek zamknięty dużo podróżuję i garnitur jest moim codziennym ubraniem, chciałbym szczerze...
~trzydziestolatek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

koszule wątek zamknięty Latem bieżącego roku skorzustałem z usług niniejszej manufaktury krawieckiej....
~Marek
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2015

Fantastyczny krawiec - Mega Polecam wątek zamknięty Witam , u tego krawca mam już uszyte 2 garnitury i 1 marynarkę na miarę ....
~Darek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 grudnia 2015

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Pan Robert Dziekoński bardzo solidnie pracuje na swoje nazwisko. Wybrałem się...
~KW
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 maja 2015

Wporządku wątek zamknięty Szukając garnituru na obronę w wielu sklepach odsyłano mnie do Pana R....
~Lucjan Pruss
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

Krawiec godny polecenia wątek zamknięty Tak jak w tytule: Krawiec godny polecenia. Razem z mężem korzystamy z usług...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 listopada 2013

Very Satisfied wątek zamknięty Mr. Dziekonski recently made me a beautiful fitted button-down blouse. The...
~Karen Wagner
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 grudnia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry