Atelier Fryzjerskie Vintage

Fryzjerzy

Gdańsk, Kielnieńska 95

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
koloryzacja+ ciecie wątek zamknięty byłam na farbie i podcięciu. Kolor wyszedł taki jaki chciałam, podciecie...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 stycznia 2015

P.ŻANETA wątek zamknięty P.ŻANETA jest najlepsza! zawsze usmiechnieta i starannie i indywidualnie...
~m
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2014

Pełen profesjonalizm! wątek zamknięty Umówiłem się na wizytę do p. Ilony skuszony pozytywnymi opiniami - nie...
~Dominik
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2014

świetny wybór! wątek zamknięty Salon Vintage oceniam na celujący. Pani Zuzanna świetnie wiedziała jaki kolor...
~Monika
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2013

Tragedia wątek zamknięty Jedyna fryzjerką która wykonuje poprawnie swój zawów jest p. Ilona ale jak...
~MIKA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 marca 2014

warto wątek zamknięty Polecam! Strzygła mnie p. Ilona, jest bardzo dokładna, kreatywna, idealnie...
~Justyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 lutego 2014

Zadowolony klient wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze strz. Moja żona pierwszy raz była zachwycona moją...
~Michał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 stycznia 2014

Polecam, obsługa na bardzo wysokim poziomie wątek zamknięty Miałam przyjemność skorzystać z usług Pani Ilony 8 marca i nie mogę się...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 marca 2013

Dziękuję i polecam wszystkim wymagającym wątek zamknięty Chciałabym serdecznie podziękować Pani Ilonie za przywrócenie mi wiary we...
~Barbara Wójcik
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 marca 2013

Kasia wątek zamknięty Pani Zuzia jest super miła,sympatyczna.Sama odważnie doradzi kolor i fason...
~kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

klient wątek zamknięty Fryzjerka p.Ilona kompletnie nie potrafi zrozumieć klienta. Tłumaczyłam parę...
~klient
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

Najlepszy fryzjer w Trójmieście ;) wątek zamknięty Nareszcie ktoś dobrze zajął się moimi włosami i dobrze doradził w wyborze...
~Madzia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 września 2012

polecam!!! wątek zamknięty do salonu trafiłam po przez pozytywne opinie na trojmiasto.pl. byłam...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2012

mily czas... wątek zamknięty Jeżeli chcesz mile spędzić czas podczas zadbania o swoje włosy to Atelier...
~Asia z Chwaszczyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2012

Profesjonalizm i miła atmosfera wątek zamknięty Ze strzyżenia u p. Agnieszki korzystała moja córka, która "ratowała" swoją...
~joanna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 marca 2012

Absolutnie polecam !!! wątek zamknięty Do p.Asi trafiłam jakiś rok temu jeszcze gdy pracowała w innym salonie :)...
~Zadowolona Anna
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

polecam wątek zamknięty Pani w tym salonie robi paznokcie akrylowe...frencz równiutko połozony ,...
~aga
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Tak dobrze obciętych włosów jeszcze nie miałam. Nie są podatne na układanie,...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2011

Miło i niedrogo wątek zamknięty Bardzo przyjemna atmosfera, przemiła i kompetentna Pani fryzjerka. Polecam...
~rzeglaż
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 października 2011

łał wątek zamknięty POLECAM, BYŁAM U PANI ASI. WŁOSKI WYGLĄDAJĄ SUPER! ROBIŁAM DEKOLORYZACJĘ Z...
~Kasia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry