Atelier fryzjerskie Edith

Fryzjerzy

Gdynia, kmdr. Zygmunta Horyda 4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Świetny zakład fryzjerski po sąsiedzku! wątek zamknięty Trafiłam do p.Edyty po sąsiedzku, odwiedzając kosmetyczkę. Sceptyczne...
~Kasia Reindeer
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2018

wielki pozytyw! wątek zamknięty Każdemu polecam ten salon. Ogarniają wszystko, nawet trapezy i kwadraty jak...
~Taśka
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 sierpnia 2015

Rewelacja! wątek zamknięty Pani Edyta to prawdziwa ekspertka. Świetnie dobrany kolor. Polecam wszystkim :)
~Karola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2016

Eliza - opinia wątek zamknięty Byłam u pani Edyty w salonie już kilka razy i nigdy się nie zawiodłam....
~Eliza
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2015

miro85 - opinia wątek zamknięty Wysoka jakość usług, fajna atmosfera. Pani Edytka jest profesjonalistką w...
~miro85
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2015

super wątek zamknięty Przemiła atmosfera. Cudowna fryzjerka. Zna się na swojej pracy. Chodzę do...
~Iwonka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

Zadowolona klientka wątek zamknięty W końcu znalazłam salon fryzjerski, z którego zawsze wychodzę zadowolona i...
~Ela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lipca 2014

tak sobie wątek zamknięty Pani Edyta oczywiście wszystko na 6, komunikacja, kreatywnosc, wyslucha...
~niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2013

Pani Edyto więcej kreatywności jak za dawnych lat, " mie pogaduchy i kawka " to zdecydowanie zamało wątek zamknięty dotychczas bardzo ceniłam Panią Edytę, ale od pewnego czasu liczy się tylko...
~zawiedziona
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2012

Jestem zadowolona wątek zamknięty Do tej pory korzystałam z usług salonu tylko raz - szłam bardzo niepewnie,...
~Osa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lutego 2013

GORĄCO POLECAM wątek zamknięty Chodzę do p.Edyty od ok. 11 lat, nie zawsze regularnie ale zawsze wracam, to...
~isia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Alicja - opinia wątek zamknięty Byłam u Pani Edyty wczoraj po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Miałam...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 września 2012

Bardzo dobry zakład wątek zamknięty Miła, fachowa obsługa. Przystępne ceny. Moja fryzura była super. Jestem...
~Kamila
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

Najlepszy salon! wątek zamknięty Świetny salon, wszystko jest idealne, zawsze wychodzę zadowolona!
~Natalia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Frzyura ślubna. wątek zamknięty Moja fryzura ślubna wygląda tak, jak chciałam, aby wyglądała. Przyszłam bez...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2012

Monia - opinia wątek zamknięty Masaż podczas mycia wykonany przez P.Magdę to pełen relaks a obcięcie i...
~Monia
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 marca 2012

Mój pierwszy i ostatni raz wątek zamknięty Zacznę od mycia głowy: piana w uszach i chlapanie wodą na czoło i oczy....
~Klientka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 marca 2012

Super wątek zamknięty Profesjonalnie i na temat .... ładne szybko i konkretnie. POLECAM
~R.Sondej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 lutego 2012

wspaniały salon wątek zamknięty Zdecydowanie polecam Edytkę. Włosy mają piękny odcień, przy czym nie są...
~Ada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Polecam. wątek zamknięty W końcu Pogórze doczekało się porządnego fryzjera, p.Edyta wie co zrobić na...
~Marzena
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry