Atelier Fryzjerskie

Fryzjerzy

Gdynia, Legionów 119C/3U

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Katerina - ocena Pani Monika z salonu w Gdyni zrobiła mi piękny wymarzony blond. Polecam z...
~Katerina
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 5 stycznia 2024

Grazyna - opinia wątek zamknięty Damian robi poprostu cuda jestem szczęśliwa jak do niego Idę
~Grazyna
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 stycznia 2022

- opinia wątek zamknięty Muszę się podzielić wrażeniami z dzisiejszej wizyty. Coś wspaniałego, polecam...
~anonim
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 października 2021

Alicja - opinia wątek zamknięty Dzisiaj byłam u Pani Moniki,z mojej zmarniałej fryzury i odrostów zrobiła...
~Alicja
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 stycznia 2020

wycena nie współmierna z obsługą wątek zamknięty Trafiłam do atelier fryzjerskiego 1 marca bez wcześniejszego umówienia...
~renata
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 marca 2019

Nie polecam dla koloryzacji blond wątek zamknięty Korzystałam z usług salonu kilkukrotnie z przerwami na przestrzeni oko 7 lat....
~Janeczka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 lutego 2019

Polecam! wątek zamknięty Miałam okazję korzystać z usług Pani Moniki i krótko mówiąc jestem...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 stycznia 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Super klimat, kreatywni fryzjerzy,piękny wystrój, jestem zadowolą, najpewno...
~Zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 maja 2018

Panie Pawle, pora zmienic ekipe wątek zamknięty Do salonu Atelier Brzozowskie po raz pierwszy postanowilam sie wybrac, by...
~Rozalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

Zawiedziona Panna Mloda wątek zamknięty Fryzura probna slubna u p. Pawła rozwaliła sie po 4 godzinach. Byla...
~Aga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 lutego 2018

Odradzam wątek zamknięty Jedyna osoba w tym salonie, która ma pojęcie o czesaniu włosów to Pan Paweł....
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 stycznia 2018

Fatalne strzyżenie meskie wątek zamknięty Chodzilem pare razy na strzyżenie męskie. Za każdym razem efekt kiepski....
~Kuba
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 listopada 2017

Fatalna obsługa ! wątek zamknięty Skorzystałam z Państwa usług pierwszy raz i nigdy więcej do tego salonu nie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 października 2017

opinia o Atelier Fryzjerskie Brzozowski wątek zamknięty Usługa wykonana przez p.Pawła w pełni profesjonalna, kreatywny młody człowiek...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 1 grudnia 2016

przecietnie i zbyt drogo wątek zamknięty Korzystałem kilkukrotnie od samego początku. Jakość się pogorszyła ceny...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 marca 2016

zbyt wysokie ceny wątek zamknięty Wystrój ładny, obsługa ok, ale od jakiegoś czasu ceny zmieniły się koszmarnie...
~klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 marca 2016

Polecam wątek zamknięty Byłam tam dzisiaj 1 raz i jestem bardzo zadowolona. Na pewno wrócę. Bardzo...
~Anna B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 marca 2016

Niezadowolona wątek zamknięty Chodziłam do p.Moniki długo.Byłam bardzo zadowolona.Niestety od kilku...
~Już nie klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2015

niestety zawiedziona wątek zamknięty Za drogo, ponieważ za podcięcie końcówek na długich włosach zapłaciłam 80...
~Daria
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 marca 2015

Szkoda.. wątek zamknięty Niestety...zmiana tzn cięcie i farbowanie niewypał!!a chcialam zmiany.Salon...
~Marlena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry