Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Terminowo i rzetelnie,ma kobita głowę na karku! wątek zamknięty Księgowa p.Ania i jej biuro wielokrotnie uchroniło mnie przed przykrym...
~artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 marca 2017

Profesjonalne biuro,kompetentne Panie! wątek zamknięty Polecam biuro rachunkowe Atena! Zawsze dokumenty na czas...
~Zbyszek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2013

Profesjonalizm oraz zaangażowanie w pracę wątek zamknięty Współpraca z biurem to czysta przyjemność, bardzo miła obsługa oraz szybka...
~Izabela
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2012

Polecam gorąco,prawdziwy fachowiec. wątek zamknięty Korzystam z usług kilku biur rachunkowych,większość robi wiele błędów!!!...
~Mieczysław Bąk
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2011

Polecam wątek zamknięty Firma Pani Anny prowadzi u nas księgowość od 2008 roku i jesteśmy bardzo...
~Premium Ubezpieczenia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Profesjonalna Obsługa wątek zamknięty Profesjonalna obsługa, wszytko na czas. Panie zawsze usmiechniete. Kontakt...
~Sebastian Smuczynski
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Serdecznie polecam. Miła, rzetelna i fachowa obsługa za rozsądną cenę :-)
~Michał K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 grudnia 2011

Polecam wątek zamknięty Polecam to biuro szczególnie podoba mi się połączenie profesjonalizmu z...
~Magda
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 28 października 2010

Szybko,sprawnie w miłej atmosferze. wątek zamknięty Polecam wszystkim,miło szybko i profesjonalnie.Dobra współpraca od początku...
~Joann Czarnecka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 października 2010

Polecam.panie bardzo solidne,mają ogromną wiedzę na temat rachunkowosci. wątek zamknięty Praktycznie wszystkie moje sprawy załatwiane są od ręki. Poza tym pani Ania...
~Jarosław Nowak
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 grudnia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
12

postów

10

wątków

do góry