Widok

Atrakcje dla dzieci

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam,w przyszłym tygodniu przyjeżdża do nas kuzynka 10 letnia. Mam 2 letnie dziecko także jeszcze się nie interesowałam atrakcjami w okolicy,stąd moja prośba Drogie mamusie moglybyscie mi polecić ciekawe miejsca do zwiedzenia,zabawy.Z góry dziękuję. A może szykują się jakieś imprezy na weekend?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam:
1.oceanpark we władysławowie, bylismy z 3 latkiem, ale dla 10latki tez super, w cenie biletu jest wesołe miasteczko (4 kupony/os, więc kieslismy 12 wejściówek), wielki plac zabaw, klockownia, no i reszta morskich atrakcji.

2.centrum experyment w gdyni i hewelianum w gdańsku,

3. rejs tramwajem wodnym na hel i fokarium,

4.park powrotu do przeszłości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

- Akwarium Gdyńskie - podoba się dzieciom w różnym wieku, moja dwulatka piszczała z radości na widok piranii :), starsze dzieci podziwiały rekiny i anakondę,
- ZOO w Gdańsku - zabawa na cały dzień,
- zamek w Malborku - ok. 1 godz. jazdy pociągiem i cały dzień atrakcji, byliśmy ostatnio, dzieci 9-10 lat i 2 latka, wszyscy wytrzymali i wszystkim się podobało. W ogóle było sporo rodzin z małymi i malutkimi dziećmi, głównie w plecakowych nosidłach, bo tak wygodniej zwiedzać,
- Muzeum Marynarki Wojennej+ Błyskawica w Gdyni - chłopakom się podoba, dziewczynom też powinno, bo to zawsze ciekawostka,
- wyprzedaże w galeriach handlowych - jak by na to nie patrzeć, jest to dla starszych dzieciaków atrakcja :) Może mało wychowawcze, ale też przyjemność :)
W tym roku mieliśmy sporo gości spoza Trójmiasta i większość atrakcji "zaliczyłam na świeżo", nawet po dwa razy :) Wszystko jest przyjemne, dzieci zadowolone, ale niestety drogo. Kupowaliśmy bilety grupowe, zawsze tańsze, ale i tak drogo. To jedyny mankament, gdy w ciągu tygodnia zalicza się 5 "atrakcji" z większą ilością dzieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję bardzo za odpowiedzi,tak myślałam o zoo oraz o akwarium.W domu chyba oszlaje także cena nie gra roli;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

My swoim dzieciakom zafundowaliśmy przejście po labiryncie.. http://www.swiatlabiryntow.pl/ Szukaliśmy czegoś co nie dość że spodoba się dzieciom, to i odciągnie ich skutecznie od komputera i konsoli. Udało się bez problemów. Dzieciaki ewidentnie miały dużą radochę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nas też była wędrówka po labiryncie, ale był to Labirynt Luster w Trzęsaczu, ponieważ mieliśmy go bardzo blisko naszego noclegu i dzieciaki była bardzo ciekawe, w jaki sposób to wszystko wygląda. Podobało nam się i na pewno będę dalej polecała, ponieważ takie atrakcje przede wszystkim dzieciakom są potrzebne, aby im się nie nudziło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli zależy Ci nie tylko na zabawie, ale i edukacji, to bardzo polecam zajęcia z programowania lub robotyki dla dzieci. Bardzo rozwijają logiczne i kreatywne myślenie, dzieciaki uczą się przy nich cierpliwości. Sam myślałam, że takie zajęcia będą za trudne dla mojego syna, ale chodzi bardzo chętnie i dużo się na nich uczy. Polecam: http://go4robot.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Miejscówki dla dzieci. Polecam - https://okiemturysty.pl/najlepsze-hotele-na-wakacje-z-dziecmi/ ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

na szczęścia w Gdańsku jest sporo miejsc które dzieci odwiedzą z dużą przyjemością. Zarówno te płatne jak i darmowe. tutaj moje sprawdzone typy https://www.guideu.pl/post/atrakcje-dla-dzieci-w-gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Położna środowiskowa Gdynia - którą wybrać? (13 odpowiedzi)

hej dziewczyny! Czy możecie mi polecieć jakąś sprawdzoną, zaufaną, i rzetelną położną...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

do góry