Auchan

Hipermarkety

Gdańsk, Szczęśliwa 3

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Po co w tym sklepie jest kasa pierwszeństwa? wątek zamknięty Nie rozumiem jaki sens ma wprowadzanie kasy pierwszeństwa w sklepie, w którym...
~Katarzyna
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 3 marca 2017

BRAWO NAJLEPSZY MARKET:):):):) wątek zamknięty JESTEM BARDZO ZASKOCZONA U WAS TO NIE MAM NIC DO GADANIA WASZ MARKET I...
~KASIA
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 grudnia 2012

Różnie ceny pomiędzy metką na towarze a zakodowaną w kasie wątek zamknięty Od pewnego momentu zauważyłem, że ceny niektórych towarów mają dwie ceny - na...
~niezadowolony
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

brak dojazdu wątek zamknięty Ocenę psuje brak dojazdu z Wrzeszcza i okolic. Byłam stałą klientką, a po...
~była klientka
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 20 stycznia 2010

GORACO POLECAM wątek zamknięty Super promocje a do tego extra naklejki -50% i nie zabawa w jakieś punkty...
~sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 8 czerwca 2010

tom - opinia wątek zamknięty Odmówiono mi przyjęcia towaru (dvd "firmy" manta) pomimo jego niezgodności z...
~tom
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2010

SKANDAL ZABRANO AUTOBUS 812 I JAK TERAZ DOJECHAC??? wątek zamknięty JAK MOZNA ZAPOMNIEC O KLIENTACH KTORZY NIE MAJA SAMOCHODU!!! CZYM MY TERAZ...
~Mieszkanka Zaspy-STAŁY KLIENT AU
2

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 13 maja 2009

BRAK DOJAZDU wątek zamknięty dlaczego nie ma dojazdu z Wrzeszcza
~Wanda
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 czerwca 2009

Skandal wątek zamknięty Kupiłam w tym markecie zepsutą mp3 i nie chcą mi jej przynieść spowrotem ;/...
~MK
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 3 lipca 2008

pralka w promocji wątek zamknięty Zakupilem pralke automatyczną Wirpool w Auchan Rumia. Po uruchomieniu...
~JF
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 lipca 2008

ceny bez podatku wątek zamknięty Jak to jest kupiłem kilka artykułów i liczyłem ceny podane przy...
~Mirek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 maja 2008

mloda mama wątek zamknięty Ceny inne przy towarze, inne w kasie. Większość towaru bez metek:(, więc...
~mloda mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 maja 2008

ZBYT MAŁO PERSONELU wątek zamknięty MAŁO OTWARTYCH KAS I BRAK OBSŁUGI NA DZIAŁACH.
~KLIENTKA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 20 lutego 2008

auchan rumia wątek zamknięty oszukują na cenech pisza co innego a w kasie co innego wybija przy kasie kody...
~mila
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 lutego 2008

MALGOSIA - opinia wątek zamknięty Szanowni Panstwo.Jestesmy z mezem Waszymi klientami od lat.Bardzo zadowala...
~MALGOSIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 września 2007

Complaint from DOWN UNDER wątek zamknięty As an Australian, who has parents living in Poland I would like to express...
~Peter Nowak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 7 września 2007

ok wątek zamknięty Baedzo sobie chwalę to centrum i często tam kupuję.Polecam.
~Ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 12 lipca 2007

reklamacje wątek zamknięty Reklamacje w tym sklepie to skandal. Od 1,5 miesiąca nie mogę odebrać...
~Natalia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 maja 2007

Oszukiwanie klienta wątek zamknięty Nie pierwszy raz robiąc zakupy w Auchan chciano mnie oszukać na cenie...
~KLIENT
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 4 marca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
23

postów

19

wątków

do góry