Auchan

Hipermarkety

Gdańsk, Spacerowa 48

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magda 153 wątek zamknięty w dniu 21.07.2018 obsługiwała nas Magda 153. Pani nabija trzy zgrzewki...
~dora
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lipca 2018

Akcja "świateczne ciasto" w Auchan Szczęśliwa wątek zamknięty Brawo, brawo. Pomysł iście "handlowy". Wystarczyło stare makowce przepakować...
~mrj
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 marca 2018

Bardzo miłe zaskoczenie wątek zamknięty Będąc w dziewiątym miesiącu ciąży, podchodząc do kasy pierwszeństwa od razu...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Duza poprawa wątek zamknięty Bardzo sie poprawili. Asortyment duuzo lepszy, niz w momencie startu. Rozne...
~Klient
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 stycznia 2017

Najgorszy hipermarket w Trójmieście wątek zamknięty Witam, Z racji, że mieszkam nieopodal często jeździłam do tego centrum....
~Solhaljo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 czerwca 2015

Syf, kila i mogila wątek zamknięty To co sie stalo z tym sklepem szokuje. Sensowny asortyment nie istnieje, a...
~Nigdy wiecej!!!
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 lutego 2015

Słabo wątek zamknięty w sklepie panuje brud i bałagan regały są obrzydliwe artykuły takie jak mięso...
~Karolina
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Coraz gorzej ... wątek zamknięty Na temat Reala w Osowej mogłabym dużo złego napisać, ale wspomnę o...
~Gdynianka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 maja 2013

ja - opinia wątek zamknięty coraz gorzej, równia pochyła - to już nie ten sklep co 1-2 lata temu:...
~ja
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Nieuczciwi wątek zamknięty W dzisiejszej ulotce Real oferował wyprzedaż, między innymi aparat cyfrowy ze...
Malgosia111
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 stycznia 2012

Fatalne biuro obsłgi klienta, zepsuty łosoś wątek zamknięty Kupiłem zepsutego łososia... Pani stwierdziła, że powinienem wziąć coś z...
~Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 maja 2011

Niezle! wątek zamknięty Chyba najlepszy hipermarket. Obsluga standardowa (ani plus, ani minus), ale...
~Gal
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 października 2010

W.M - opinia wątek zamknięty GRATULUJE przeszkolonego presonelu (brak identyfikatów pracowników obsługi...
~W.M
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 lutego 2009

a co z dojazdem z sopotu wątek zamknięty była 9-tka i nie ma !!! Jak teraz dojechać z Sopotu? Czyżby realowi nie...
~kusy
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 23 listopada 2008

Pracowałem i wiem wątek zamknięty Jest wiele promocji, ale trzeba przyjechać wcześnie, aby się na nie zalapać....
~bemol
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 maja 2008

porażka wątek zamknięty kolejki, brud, permanentny brak koszyków, ceny inne na półkach i na czytniku...
~Norak
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 listopada 2007

heh ten real wątek zamknięty No cóż. Jednym słowem słabizna. Brak większości cen przy produktach, ceny...
~Vega_bw
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 czerwca 2007

Potworne kolejki wątek zamknięty Dobrze wyposazony i uporzadkowany hipermarket, tylko te straszne kolejki w...
~boomkey
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
22

postów

18

wątków

do góry