Auchan

Hipermarkety

Gdynia, Kazimierza Górskiego 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Live Coach - ocena Zamówiłam raz przez internet z zapłatą online i odbiorem osobistym w sklepie....
~Live Coach
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 13 lutego 2024

KGT - opinia wątek zamknięty Pan Jacek z Auchan Riviera to jeden z najlepszych pracowników sklepów...
~KGT
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 września 2021

Małgorzata - opinia wątek zamknięty Jestem regularnym klientem supermarketu moze niezbyt czestym ale regularnym....
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 16 maja 2021

Eugeniusz - opinia wątek zamknięty Chciałem kupić radio poprosiłem o podejście do mnie pracownika z działu RTV i...
~Eugeniusz
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 maja 2020

Klientka od pomocy prawnej ;) - opinia wątek zamknięty P. Jacek z działu mięsnego to najlepszy sprzedawca w całym sklepie. Zawsze...
~Klientka od pomocy prawnej ;)
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Kasia - opinia wątek zamknięty Na wielką pochwałę zasługuje pan Jacek z działu mięsnego zawsze uprzejmy ,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 stycznia 2020

Jolanta Gie - opinia wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z zakupów w auchan. jednak na szczególną pochwałę...
~Jolanta Gie
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 listopada 2019

Polecam :) wątek zamknięty Polecam dzial miesny , mieso dobre, swieze i bardzo sympatyczna obsluga -...
~Nikola
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 października 2019

Gdyński Auchan wątek zamknięty Kupuje tam regularnie, bo w Auchan kupuję od nastu lat, wczesniej w Rumi, po...
~I.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2019

Reklamacje wątek zamknięty Kupilem tel dziecku. Cuz ze po 2 tygodniach sie sypnoł poszedl do reklamacji...
~Michas79
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2018

Dział mięsny - sklep Auchan Gdynia, ul.K.Górskiego wątek zamknięty Wszędzie jest bardzo miła obsługa, n.p. panie kasjerki, sympatyczne, zawsze...
~Natalia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 marca 2018

Pan Jacek z działu wędliniarskiego wątek zamknięty Hipermarket fajny, ale p. Jacek zasługuje na szczególną uwagę. Niesamowicie...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 lutego 2018

Ocena wątek zamknięty Sadzilam ze skoro jest tak duży sklep to i że będzie miła obsługa ale cóż...
~Roksana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 maja 2017

. - opinia wątek zamknięty Kobieta o kolorze włosów blond, z czarnymi odrostami i brwiami, nosi okulary....
~.
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 września 2016

... wątek zamknięty , ani ceny, ani obsługa, ani gazetka promocyjna już w czasie druku...
~ja
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

obsługa w informacji to tragedia wątek zamknięty 29.12.2011 chciałem oddac do naprawy gwarancyjnej TV w Real Gdynia.Obsługa...
~Ryszard
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

super Real wątek zamknięty Ja robie czesto zakupy w Realu. Odwiedzam go przynajmiej 4 razy w tygodniu....
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 5 grudnia 2008

Tragedia. wątek zamknięty Brud,brak personelu,towary na regalach ktorych brak w komputerach...
~utracony klient
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 listopada 2007

heh ten real wątek zamknięty No cóż. Jednym słowem słabizna. Brak większości cen przy produktach, ceny...
~Vega_bw
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 czerwca 2007

Jerzy D - opinia wątek zamknięty Brak czynnych kas i wzruszanie ramionami przez obsluge
~Jerzy D
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
24

postów

20

wątków

do góry