Widok

Audiofly!

Audiofly! Temat dostępny też na forum:
Opinie do imprezy: Audiofly!, 24 listopada 2007 godz. 22:00
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

UHHHHHHHH

Na pewno bedzię rzeźnia i na pewno jak zwykle będzie grubbo.
Pozdrawiam Sadiego I Janka z Tczewa !!!!! Będziecie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

PPP

jedzim jedzim badzta gotowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zzzz gutiii

nie wiem jak bedze ale mam nadzeje ze zobacze.zzzzz jak cos dajemy czadu ludziska.ogien ooooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rozrywka

Festiwal I Love Italia: Al Bano oraz Ricchi e Poveri (7 odpowiedzi)

Al Bano i Ricchi e Poveri po raz pierwszy razem na jednej scenie w Polsce! Już 18 lipca w Operze...

Inspirujące spotkanie z Katarzyną Kolendą - Zaleską w rozmowie z Martą Klepką (3 odpowiedzi)

Zapraszamy na wyjątkowy wieczór pełen inspirujących rozmów. 23 czerwca odbędzie się spotkanie z...

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy - URC 2026 (8 odpowiedzi)

Konferencja na rzecz Odbudowy Ukrainy (Ukraine Recovery Conference - URC 2026) odbędzie się w...

do góry