Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
najlepsze miejsce do zamontowania audio wątek zamknięty 12-09/2016 zamontowałem nowe radio z camerą cofania w toyocie avensis zrobili...
~z Sopotu
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 września 2016

Polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Znają się na rzeczy i wiedzą co robią. Nie ściemniają i...
~Andy
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 maja 2016

Montaż car audio wątek zamknięty Bardzo polecam tego Pana. Wie co robi i lubi to robić. Nie pracuje wyłącznie...
~A4 b7
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Polecam! wątek zamknięty Firma profesjonalna, usługa wykonana szybko i sprawnie. Pracownicy fachowi a...
~Beata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 marca 2015

Polecam i jestem zadowolony wątek zamknięty Bardzo fachowe podejście szefa do klienta i wiedza godna pochwały, nie wciska...
~Marcin
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 kwietnia 2014

Warto polecić wątek zamknięty Chłopaki założyli światła dzienne do mojego Opla Vectry, wszystko ładnie...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 marca 2014

Warto tam jechać... wątek zamknięty Pełen profesjonalizm i fachowa wiedza, zarówno szefa jak i pracowników,...
~Wojciech Wasielewski
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 czerwca 2013

xenony wątek zamknięty Padł mi xenon we fiacie stilo (przynajmniej tak mi się zdawało)byłem u...
~lenomir
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Dzięki za montaż wzmacniacza i głośniczków wątek zamknięty Przypominam się, Pan od wzmacniacza :D minął już chyba miesiąc czasu a ja...
~Marek od wzmacniacza
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
9

postów

9

wątków

do góry