Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Adrian - opinia W miniony weekend w roli DJ miałem okazję zagrać w sali Aura wesele i śmiało...
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 czerwca 2022

Zdzisław - opinia wątek zamknięty Polecam pod każdym względem, super wystrój, pyszne potrawy, spokojna i cicha...
~Zdzisław
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 17 stycznia 2022

Natalia - opinia wątek zamknięty Przepiękne miejsce na każda okazje. Jedzenie pyszne. Obsługa miła i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 7 października 2020

Joanna - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo miło zaskoczona ogromny profesjonalizem obsługi miłą domową...
~Joanna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 6 października 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Zostałam miłe zaskoczona miejscem jak i jedzeniem obsługa miła i...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Anna Dudojć - opinia wątek zamknięty Gorąco polecam to cudowne miejsce. Magiczny klimamt. Obłędna kuchnia....
~Anna Dudojć
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Patryk - opinia wątek zamknięty Sala i atmosfera tam panująca zrobiła na mnie duże wrażenie. Ciekawe elementy...
~Patryk
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 października 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Doskonała organizacja, pomocna obsługa, bardzo dobre jedzenie, które naprawdę...
~Michał
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

Artur - opinia wątek zamknięty Cudowna sala, świetna i profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie
~Artur
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 28 września 2020

Anna - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, sprawna obsługa, sala po remoncie przyciąga uwagę.
~Anna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 września 2020

Polecam wątek zamknięty Polecam, wesele odbyło się bez większych problemów. Wszystko zgodne z...
~Dawid
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2018

Wesele w Aurze wątek zamknięty "Aura" to elegancka, kameralna sala położona w spokojnym, zielonym terenie....
~ab
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Nie będziesz żałować :) wątek zamknięty Wesele odbyło się w czerwcu poprzedniego roku. Pani Małgosia jest bardzo miłą...
~Damian Majewski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Super wątek zamknięty Byłam gościem tylko na weselu ale muszę przyznać choć po za miastem to warto,...
~Duta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 września 2017

Zadowolenie gwarantowane! wątek zamknięty Organizację wesela w tym miejscu możemy polecić z czystym sumieniem....
~Marek i Dominika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 9 października 2016

Obiad weselny w sali bankietowej Aura wątek zamknięty Bardzo mocno polecamy tę salę wszystkim, którzy szukają miejsca na bankiet...
~Michał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 września 2016

Wesele 20.08.2016 wątek zamknięty Trudno wskazać największy atut, ponieważ wszystko przerosło nasze...
~Wojtek i Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2016

Super wątek zamknięty Zdecydowanie polecamy! Super lokalizacja, miła i profesjonalna obsługa....
~Piotr
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 maja 2016

aura to najlepsza sala weselna wątek zamknięty Mieliśmy wesele w sierpniu, było po prostu idealnie :-). Pani Małgosia cudna...
~Agnieszka F
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 listopada 2015

Wspaniałe wesele wątek zamknięty Świetny wybór na wesele. Obsługa bardzo miła i pomocna, a Pani Małgosia...
~Aneta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 października 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry