Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hubert - ocena nowy temat Śmiało mogę polecić biuro Australia Study, odpowiadali rzeczowo na wszystkie...
~Hubert
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 16 marca 2024

Alicja - ocena nowy temat Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam skorzystanie z usług Australia...
~Alicja
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 15 marca 2024

Mariusz Pietrzak - ocena Bardzo pomocni, zarówno przy organizacji wyjazdu, jak i na miejscu w...
~Mariusz Pietrzak
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 24 listopada 2023

Ernest - ocena Wszystko bezproblemowo, dobry kontakt i wiza przyzna w krótkim czasie. Jestem...
~Ernest
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 1 listopada 2023

Kasia - ocena Polecam Australia Study! Agencja pomogła mi ze wszystkim odnośnie wyjazdu do...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 19 października 2023

Michał - ocena Polecam Australia Study. Można liczyć na na wielką pomoc i poprowadzenie...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 października 2023

Roksana - opinia Polecam Australia Study z całego serca. Skorzystałam drugi rok z rzędu i...
~Roksana
-

ostatnia odp. 8 miesięcy temu

dodano: 4 sierpnia 2023

Michał Binkowski - opinia Polecam, pełna i profesjonalna pomoc w aplikacji o wizę work and holiday....
~Michał Binkowski
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 21 maja 2023

Joanna - opinia Bardzo polecam Australia Study Polska, miałam zaplanowany wyjazd do Azji i...
~Joanna
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Gosia - opinia polecanko! Bardzo profesjonalna agencja, w której nie zmieniłabym absolutnie...
~Gosia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 9 lutego 2023

Kasia S - opinia Pełen profesjonalizm, polecam każdemu kto rozważa wyjazd do Australii....
~Kasia S
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Adrian - opinia Wszystko super sprawnie, pani Magdą bardzo pomocna
~Adrian
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2022

Klaudia Szafron - opinia Polecam z całego serca! ️Niesamowity kontakt z Panią Magdą, która w...
~Klaudia Szafron
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 września 2022

Klaudia Lewandowska - opinia Otrzymałam niesamowitą pomoc ze strony Pani Magdy z Australia Study,...
~Klaudia Lewandowska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 sierpnia 2022

Basia - opinia wątek zamknięty Marzenie o Australii spełniło się dzięki Australia Study! Pomoc w...
~Basia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 marca 2021

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry