Auto-Atut S.C.

Instalacje gazowe

Gdynia, Gołębia 1

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
uczciwi fachowcy wątek zamknięty Jeden samochód serwisuję w tym warsztacie od kilku lat. Zawsze można...
~IrQ
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Stale tam serwisuje wątek zamknięty Stale serwisuje tam swoje samochody. Poradzili sobie z problemem z ktorym...
~Maks
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Polecam ten zakład. wątek zamknięty Firma położona w spokojnej okolicy, nie ma problemów z umówieniem się, zawsze...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2015

Godne polecenia ;-) wątek zamknięty Bardzo miła obsługa, panowie tłumaczą wszystko w sposób jasny i zrozumiały....
~Sylwia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2010

ZDECYODOWANIE POLECAM wątek zamknięty Długo szukałem punktu instalacji gazowej z uwagi na fakt iz posiadam w miarę...
~MJ
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 22 czerwca 2010

mój gazownik wątek zamknięty Po pierwsze- nie oszukuje i nie naciąga. Pojechałam do niego pierwszy raz w...
~Ola
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 11 lutego 2010

Bardzo Polecam ... wątek zamknięty Wymiana filtru gazu z regulacją w bardzo przystępnej cenie i robi to bardzo...
~Jacek Trooper
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 3 grudnia 2009

No cóż ...polecam wątek zamknięty to nie ich wina ,że mój sprzęt sie zepsół.Ceny mogliby trochę spuścić ale......
~Mucci
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 października 2009

Warszat LPG godny polecenia wątek zamknięty Zarówno instalowałem jak i serwisowałem instalację gazową BRC w tym...
~Włodzimierz Kesler
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 8 maja 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
9

postów

9

wątków

do góry