Auto Best B.Baranowski

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Józefa Wybickiego 3/1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Marcin - ocena nowy temat Polecam kurs na kat. C. Kilka samochodów różnej wielkości i kursant na każdym...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 17 marca 2024

Jakub Kobiela - ocena Witam. Szkoła jazdy Pana Bogdana nie bez powodu nazywa się Auto BEST ....
~Jakub Kobiela
1

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 24 lutego 2024

Kursantka Lila - ocena Skończyłam kurs na kategorię B i zdałam za pierwszym razem!Bardzo dobrze...
~Kursantka Lila
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 24 listopada 2023

No ja a kto inny - ocena C/C+E/KWP ,szkółka z której skorzystałem, zasługuje na wysoką ocenę....
~No ja a kto inny
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 października 2023

Leszek G. - ocena Wielki szacunek dla OSK auto-best w Gdyni. Przygotowanie do kwalifikacji...
~Leszek G.
-

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 20 września 2023

Marcin T. - opinia Jak sama nazwa wskazuje szkoła jest The Best! Przygotowanie do jazdy i pracy...
~Marcin T.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 lutego 2023

mariusz - opinia Polecam Auto Best B.Baranowski osobom chcącym zdać egzaminy bez problemu. Ja...
~mariusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Marta - opinia Oba egzaminy na kat.B udało się zdać za pierwszym razem. Sukces w dużej...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 maja 2022

W. - opinia wątek zamknięty Dzięki świetnemu przygotowaniu przez genialnego instruktora jakim jest Pan...
~W.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 14 stycznia 2022

Arek - opinia wątek zamknięty Nazwa mówi że jest BEST i tak jest. Pozdrawiam
~Arek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 30 listopada 2021

Mietek - opinia wątek zamknięty Egzamin na kat. C+E zdany za pierwszym razem. Plac i instruktorzy petarda ,...
~Mietek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 5 listopada 2021

Grzegorz - opinia wątek zamknięty bardzo dobra szkoła robiłem druga kategorie i zdałem za pierwszym razem po...
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 października 2021

Koreika Mietek - opinia wątek zamknięty Egzamin C zdany za pierwszym razem. Plac i wyposażenie identyczne jak w...
~Koreika Mietek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 27 września 2021

Kacper - opinia wątek zamknięty Zdane za pierwszym razem (kat.B), jazdy z Panem Jarkiem. Przyjemna atmosfera,...
~Kacper
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 września 2021

Oliwer - opinia wątek zamknięty Egzamin z kat. D zdany za pierwszym razem. To zasługa instruktora, który uczy...
~Oliwer
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2021

Julia :) - opinia wątek zamknięty Super atmosfera zarówno w biurze jak na jazdach. Własny plac manewrowy, pasy...
~Julia :)
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 13 lipca 2021

Kal800 - opinia wątek zamknięty Egzamin B+E zdany za pierwszym razem. Plac i wyposażenie identyczne jak w...
~Kal800
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 czerwca 2021

Ireneusz - opinia wątek zamknięty Egzamin na kat. C+E zdany za pierwszym razem. Szczególne podziękowania dla...
~Ireneusz
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lutego 2021

Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam Auto Best ! Profesjonalny ośrodek szkolenia kadra bardzo dobrze...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 maja 2020

Jarek - opinia wątek zamknięty Miła , szybka i profesjonalna obsługa pań w biurze oraz świetni...
~Jarek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 7 marca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
165

postów

162

wątków

do góry