Auto Best B.Baranowski

Kursy prawa jazdy

Gdynia, Józefa Wybickiego 3/1A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piotr - opinia wątek zamknięty Kurs na kategorie "C" potem "C+E" następnie kwalifikacja, wszytko zdane za...
~Piotr
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 lutego 2020

Krzysztof - opinia wątek zamknięty Pan Jarek bardzo dobrze nauczył mnie jeździć samochodem i zdałem egzamin...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 grudnia 2019

Irena - opinia wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim.Do egzaminu przygotowywałam się z Panią...
~Irena
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 listopada 2019

Super!Polecam! wątek zamknięty Uczyłam sie na kat. A u Michała, super podejście, polecam tego instruktora....
~Aisyrk
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 października 2019

Piote - opinia wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła. Instruktorzy, panie w biurze przemili i profesjonalni....
~Piote
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

de best!!!! wątek zamknięty Szkoła godna polecenia, fachowa obsługa klienta. Polecam, każdemu kto chce...
~anonim
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 14 maja 2019

Tomasz L. - opinia wątek zamknięty Firma Auto-Best. Nazwa nie przypadkowa, jest po prostu the best ! Nauka na...
~Tomasz L.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 5 maja 2019

Pozytywnie zaskoczony. wątek zamknięty Jako osoba poruszająca się na wózku długo szukałem szkoły, która byłaby w...
~Arczihel
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2019

Polecam!! wątek zamknięty Trafiłem do Auto Best z polecenia kolegi na początku lutego z zamiarem...
~Radosław Dampc
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2019

Kat C i kwalifikacja za pierwszym wątek zamknięty Gorąco polecam szkołę Auto Best, nie tylko ze względu na bardzo ciepłe,...
~Jarosław
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 marca 2019

Polecam! wątek zamknięty W Auto-Best robiłem kurs na C oraz C+E. Egzamin na kategorie C+E zakończył...
~Kuba S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Anita wątek zamknięty Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Panie bardzo sympatyczne i...
~Anita
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 31 stycznia 2019

Polecam !!! wątek zamknięty Nie wyobrazam sobie innej szkoly jazdy jaka jest Auto Best! Zaczynajac od...
~Krzysztof Kobusinski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 stycznia 2019

Auto Best is the best! wątek zamknięty Opinie są ważne dla każdego kto szuka odpowiedniej szkoły jazdy. Ja sam z...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 listopada 2018

Nauka jazdy godna polecenia wątek zamknięty Witam.Kurs przyspieszony wyjezdziłem w zaledwie 2 tygodnie,świetne...
~Patryk Jarosz.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 października 2018

Jak prawo jazdy to tylko w auto best!! wątek zamknięty Kat C zdana za 1 razem dzieki instruktorowi p. Michałowi. Podziekowania...
~Kbrs.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

Najlepsza szkoła w północnej Polsce :) wątek zamknięty Dziękuję Jarkowi mojemu instruktorowi za wiedzę jaką mi przekazał przez ten...
~Marta Zabłocka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 10 października 2018

C, C+E wątek zamknięty Polecam. Świetna atmosfera, doskonała opieka ze strony P. Marzeny. Pan Bogdan...
~Krzysztof B
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 września 2018

Kat B wątek zamknięty Najlepsza szkoła! Profesjonalna z najlepszą ekipą! Pozdrawiam panią Marzenkę...
~Marta Łubińska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 września 2018

Bardzo dobra szkoła polecm wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony ze skorzystania z usług tej szkoły, dziękuje za...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 września 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
165

postów

162

wątków

do góry