Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mariusz Ziòłkowski - opinia Za mało gwiazdek żeby ocenić jakość obsługi i jej wykonanie. Temat był dość...
~Mariusz Ziòłkowski
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 kwietnia 2023

J. - opinia wątek zamknięty Busika naprawili chwila moment. Gorąco polecam.
~J.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

J. - opinia wątek zamknięty Obsługa bardzo pomocna Jeśli czegoś nie ma na miejscu będzie później lub na...
~J.
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 4 listopada 2021

Mar - opinia wątek zamknięty Bardzo dobrzy mechanicy, szybka i sprawna obsluga
~Mar
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 marca 2020

Wymiana rozrządu, zawieszenia, oleje, filtry wątek zamknięty Wymieniali mi całe zawieszenie, kompletny rozrząd, filtry i oleje. Większość...
~Provekso
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 grudnia 2016

Wszystko jak najbardziej ok !! Boxy wątek zamknięty Tak jak wyżej wszystko jest ok. Kupiłem bagażnik jak i również box ! Cena...
~Lukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

zadowolenie wątek zamknięty Ja byłem zaskoczony uczciwością. Zgłosiłem do wymiany szczęki bębny tył....
~toyota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Zero zainteresowania klientem! wątek zamknięty Chciałem zakupić bagażnik do przewozu roweru. Wybór dosyć spory, ale chęć...
~Edek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 stycznia 2015

rewelacyjna obsługa i znajomość samochodów wątek zamknięty Ekipa mechaników i obsługa na najwyższym poziomie. Znają się na temacie i...
~Maks
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

polecam wątek zamknięty Miła obsługa, spasują super bagażnik do samochodu.Jesteśmy zadowoleni z...
~Romek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Wszystko na odpowiednim poziomie wątek zamknięty Do Autocaros trafiłam przypadkiem, gdy szukałam bagażnika na wakacyjny...
~zadowolona klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

bagażniki wątek zamknięty kupowałem tam różnego rodzaju bagażniki - zawsze pełna profeska
~MD
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

Usługi na wysokim poziomie wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z usług Autocaros i nie zgadzam się z negatywnymi...
~MonikaEwa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

semak - opinia wątek zamknięty U mnie zakladali hak do audi a5 i skonczylo sie to calkowita porazka. Auto...
~semak
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

Ja również radzę uważać wątek zamknięty Miała być wymiana tarcz hamulcowych, klocków (obydwie osie) + wymiana oleju +...
~zawiedziony
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 sierpnia 2012

radzę uważać wątek zamknięty lubią dopisać sobie do rachunku kilkaset złotych za niby 'skomplikowane'...
~rechotenberg
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry