Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
darek z - opinia wątek zamknięty Rzetelny, konkretny specjalista w swoim fachu. Godny polecenia, zna się na...
~darek z
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 18 grudnia 2021

Daniel - opinia wątek zamknięty Prawdziwy fachowiec.Polecam!Bardzo duże wgniecenie po którym nie został...
~Daniel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 czerwca 2020

Godne polecenia wątek zamknięty Miałem poważne wgniecenia na ramię auta, która jest wzmocniona. Jest to...
~Bartek
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 sierpnia 2019

Pełna profeska wątek zamknięty Człowiek bardzo profesjonalnie podchodzący do tematu. Nie czaruje, nie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 lutego 2019

Polecam! wątek zamknięty 21 kwietnia 2017 r. skorzystałem z usług warsztatu Auto Elmir. Miałem klapę...
~Wojciech
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

robota wykonana perfekcyjnie wątek zamknięty Czlowiek ktory to robi naprawde zna sie na swojej pracy.Myslalem ze z moim...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 grudnia 2015

zadowolony wątek zamknięty Usługa usuwania wgnieceń to prawdziwy majstersztyk. Gorąco polecam!
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2015

POLECAM!!! Człowiek orkiestra - magik w swoim fachu! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. Wszystkie wgniecenia usunięte - cena zadowalająca....
~Bartek EC
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 lipca 2015

Faschowiec wątek zamknięty Wczoraj podjechalem z 3 tygodniowym autem w którym miałem parkingową...
~Łukasz K
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

Podziękowania wątek zamknięty Dziś pojechałem do "pana magika" - bardzo miły fachowiec - czekał...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Czarodziej w swoim fachu wątek zamknięty Auto zrobione w jeden dzień, wgniot wielkości dłoni i głeboki na 0,5 cm na...
~Michał
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 listopada 2014

Jacek - opinia wątek zamknięty Rewelacja! Samochod - Citroen C5. Naprawy wymagały: - tylne drzwi- 3...
~Jacek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

REWELACJA !!! wątek zamknięty Efekt przerósł moje oczekiwania. Wgniecenia były duże, głębokie i w...
~AK
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

Andrzej K. - opinia wątek zamknięty Z wielką ostrożnością podchodzę, do rzeczy, których nie znam. Samochód po...
~Andrzej K.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 lipca 2013

Ula - opinia wątek zamknięty Pan Mirek to prawdziwy specjalista! Naprawił wgniecenie w taki sposób, że...
~Ula
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2013

Bardzo dobry specjalista, doskonałe oko. wątek zamknięty Przyjechałem do Pana Mirka z beznadziejnym, jak się na miejscu okazało...
~marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 września 2012

Rewelacja!! wątek zamknięty Nigdy nie sądziłem że wgniecenia powstałe na parkingu można usunąć w tak...
~Wiktor
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 czerwca 2011

Tak powinno byc wątek zamknięty Szybko , solidnie i tanio. Polecam pana Mirka
~Dominik
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 czerwca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry